Kto głupio pisze, niech pisać głupio przestanie!

Myślałem, że to nie będzie potrzebne ale widzę, że jednak trzeba. Piszę dość często, a może nawet bardzo, że w Polsce konieczna jest zmiana zasad dostępu do broni palnej. Uzasadniam to na różny sposób. Ostatnio uzasadniam to tym, że broń to dobra metoda dla odparcia bezprawnego ataku. Wszystko to oczywiście w kontekście zamachów jakie mają miejsce w Europie.

Pod tymi wpisami czasami pojawiają się bardzo nieodpowiedzialne komentarze. Udało mi się kilka razy przeczytać, że teraz to trzeba mieć nielegalną broń palną, że to będzie dobra gwarancja. Po pierwsze proszę pod moimi postami w ten idiotyczny sposób nie komentować. To co ja robię i piszę nie ma na celu tworzenia bezprawia i anarchii, a takie komentarze moim zdaniem tylko temu mogą służyć.

To całe zamieszanie jakie ma miejsce w Europie ma za cel stworzenie chaosu i anarchii. Tym co to reżyserują chodzi o to, aby ludzie skoczyli sobie do gardeł. Moja społeczna działalność ma zaś cel zupełnie odwrotny. Podejmuję wysiłki zmierzające do tego, aby przy pomocy nacisku społecznego wpływać na władzę, aby ta zmieniała prawo.

Ani mi w głowie namawiać do posiadania nielegalnej broni palnej i ktokolwiek o tym pisze, jest zwykłym i skończonym durniem. Nielegalne posiadanie broni to domena terrorystów, przestępców i wszelkich bandytów. W Polsce jest dzisiaj wyjątkowa szansa zbudowania społeczeństwa obywatelskiego, to zaś opiera się o legalne działania społeczne, które powodują zmiany w prawie.

Nauczyliście się, ci co takie głupstwa piszą, że w Internecie wszystko przejdzie. To piszcie co chcecie, ale nie pod moimi wpisani. W żaden sposób, nawet przez przypadek, nie chce być kojarzony przez wskazane przeze mnie komentarze, z nielegalnym posiadaniem broni. Kto głupio pisze, niech pisać głupio przestanie! Każdy taki komentarz od teraz traktuję jako prowokację.