Stowarzyszenie Miłośników Broni GIWERA w Rybniku.

Bez aktywności społecznej, która ma kierunek od dołu ku górze, niewiele w Polsce da się zmienić. Wpadłem na pomysł, że na blogu mogę prezentować stowarzyszenia sportowe, strzeleckie i kolekcjonerskie, bractwa kurkowe, grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Oczywiście nie przymusowo, a dobrowolnie.

Każdy kto chciałby, aby stowarzyszenie w którym działa zostało zaprezentowane na stronie trybun.org.pl proszę, aby przygotował opis stowarzyszenia, dane kontaktowe do stowarzyszenia (email, telefon, strona internetowa), może jakieś fotografie z życia stowarzyszenia. Będę to wszytko publikował na Trybunie.

 

Dzisiaj prezentacja kolejnego stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Miłośników Broni GIWERA powstało w 2015 roku jako efekt wieloletnich doświadczeń zawodowych oraz prywatnych założycieli. Celem Stowarzyszenia jest upowszechnianie i promowanie strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, popularyzacja wiedzy o broni oraz jej kolekcjonerstwo. Stowarzyszenie jest członkiem Śląskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz posiadamy licencję klubową PZSS uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim.

Stowarzyszenie GIWERA jest klubem zrzeszającym również zawodników IPSC, a nasza działalność nie ogranicza się tylko do organizowania zawodów strzeleckich, ale również takich wydarzeń jak pikniki strzeleckie, festyny, spływy kajakowe, kuligi, ogniska, imprezy integracyjne oraz wiele innych.

Kontakt: Stowarzyszenie Miłośników Broni GIWERA ul. Rudzka 14A, 44-200 Rybnik www.giwera.org.pl 

Prezes Zarządu Stowarzyszenia: DAMIAN DMUCHOWSKI, MSC Prezes Zarządu tel. 606 464 164

Galeria fotografii:

_3GUN_PP1_1 _3GUN_PP1_2 _3GUN_PP1_3 _3GUN_PP2_1 _3GUN_PP2_2 _3GUN_PP2_3 _Festyn_1 _Festyn_2 _Piknik _Splyw_1 _Splyw_2 _Targi_1 _Targi_2 _Zawody_2 _Zawody_3 _Zawody_4