Kochambron.pl Stowarzyszenie Miłośników Broni z Krakowa.

Stowarzyszenie Kochambron.pl to przede wszystkim organizacja aktywna, żyjąca pełnią strzeleckiego życia. Osoby posiadające pozwolenie na broń, które dołączają do naszego Stowarzyszenia utwierdzają się w przekonaniu, że strzelectwo to wspaniałe hobby i forma spędzania wolnego czasu, a w osobach które rozpoczynają swoją przygodę ze strzelectwem jesteśmy w stanie rozbudzić i pasję i udowodnić, że posiadanie własnej broni jest w zasięgu ręki każdego prawowitego obywatela.

Naszą domeną są często organizowane spotkania strzeleckie na różnych strzelnicach w Polsce południowej. Tematyka spotkań jest bardzo zróżnicowana, od broni historycznej, przez kurs strzelania długodystansowego po strzelanie bojowe i amerykańskie rewolwery.  Oprócz działalności strzeleckiej organizujemy wystawy broni, zwiedzanie fabryk broni np. ZMT Tarnów wraz ze strzelaniem z Alexa czy wykłady przybliżające temat broni i pozwoleń na broń.

Zapraszamy wszystkich miłośników, ale i takich którzy broń chcą tylko posiadać, z czasem i w nich rozpalimy miłość do broni.

 

Kontakt do Stowarzyszenia:

www.kochambron.pl

info@kochambron.pl

tel. 537 513 764

galeria zdjęć:

AKGN_irq DSC07471 DSC07412 _MG_7729 _MG_7701 _MG_7579 DSC_0145