Grupa Broń palna na Facebook bije rekordy popularności.

Kilka dni temu Facebook zablokował grupę Broń palna na portalu społecznościowym Facebook. Po kilku dniach grupa została przywrócona do życia. Dokładnie w dniu 17 października 2016 r. w godzinach popołudniowych grupa Broń palna została uruchomiona przez administrację Facebooka. Od tego momentu do chwili obecnej upłynęło dwa dni.

W momencie blokady grupy zrobiłem zrzuty z ekranu i wynika z nich, że było wtedy w grupie 22 114 osób.

fbnronpalnailosc

Po dwóch dniach od uruchomienia grupy ponownie liczba członków wynosi:

bpczlonk191016

Ponad 1000 osób przyłączyło się do grupy w przeciągu nieco ponad 2 dni. To moim zdaniem obrazuje skalę zainteresowania Polaków tematyką broni palnej, a w konsekwencji i dostępem do niej. Tego zainteresowania nie można w żaden sposób bagatelizować, to musi być wyraźnie dostrzegalne.

Na nic zaklęcia rzeczywistości przez przeciwników normalności. To zainteresowanie obrazuje fakt, że Polacy chcą mieć łatwiejszy dostęp do broni palnej. Ten kto przyłoży rękę do tego dzieła, zostanie na zawsze zapisany w naszej historii. Znajdzie się tam i miejsce dla zdrajców, co nieprawdopodobne rozbrojenie Polaków wciąż utrzymują. Dzisiaj internet, portale społecznościowe, w Facebook odgrywają chyba już większa rolę niż telewizja.

Pamiętajcie o tej przestrodze politycy, czeka na was wieka sława lub hańba.

grupabronpalna