Donald Trump: Stawką los naszej cywilizacji.

Wysłuchałem z uwagą. To absolutnie najważniejsze słowa, w najważniejszych wyborach jakie nas czekają. Chociaż to wybory w Ameryce, ich wynik nas dotknie bezpośrednio. Gdy wygra Clinton będziemy zmierzali już wprost do rządu światowego. Gdy wygra Trump Amerykę odzyskają Amerykanie. To wciąż w Ameryce jest centrum światowej polityki i finansów.

Polacy ostatkiem sił wybrali obóz patriotyczny. Niestety PiS zamiast oddawać indywidualną wolność Polakom tworzy wrogi wolności socjalizm. To naprawdę źle prognozuje. Niestety, póki co nie mamy wyboru, lepszy socjalistyczny PiS niż jakakolwiek międzynarodówka.

Moim zdaniem bez Ameryki konserwatywnej, Ameryki wolnej, nie ma szans na przetrwanie naszej cywilizacji, na nasze przetrwanie. Ostatnia nadzieja na powstrzymanie światowego rządu w konserwatywnej Ameryce, w Amerykanach dla których wolność indywidualna jest cenniejsza niż wszystko. Czy Amerykanom się powiedzie i czy ich sukces da również nam nadzieję?

Niech Bóg błogosławi Ameryce. Bez Bożego błogosławieństwa to mogą być naprawdę ostatnie wybory w historii naszej cywilizacji.

Obejrzyjcie, rozpowszechniajcie, to musi każdy zobaczyć i módlcie się za los i przetrwanie chrześcijańskiej cywilizacji.