Gratulacje dla Prezydenta elekta Donalda Trumpa od stowarzyszenia ROMB.

W wyborach prezydenckich w USA Donald Trump uzyskał oficjalne poparcie NRA. Polskę od Ameryki dzieli wprawdzie kawał Europy, a później jest jeszcze ocean, ale nie zmienia to faktu, że stowarzyszenie ROMB, którego jestem prezesem, powinno przekazać gratulacje nowemu prezydentowi USA.

Tym bardziej poczuwam się do konieczności wypełnienia tej grzeczności, że Donald Trump jednoznacznie zaprezentował stanowisko dotyczące dostępu do broni palnej Amerykanów. Donald Trump powiedział, że sprawą absolutnie kluczową jest utrzymanie powszechnego dostępu do broni palnej w USA. Zgadzam się z nim całkowicie, ich wolności jakimś tam mniejszym lub większym blaskiem będą odbijały się także w Polsce.

Jesteśmy w czasie przełomowym, w Sejmie projekt ustawy. Zwracajmy zatem na to Polaków uwagę, że Donald Trump wygrał również dzięki temu, że miał jednoznacznie pozytywny pogląd na dostęp Amerykanów do broni.

 

W imieniu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni przekazałem prezydentowi elektowi tej treści gratulacje:

to.Trump

 

Uzupełnienie (10.11.2016 r. g.9.10)

List został przekazany przez pastora Pawła Chojeckiego współpracownikom Donalda Trumpa, którzy zapewnili, że zostanie przekazany adresatowi.

 

GOP 2016 Debate