Wojciech Cejrowski o broni palnej, specjalnie dla trybun.org.pl

Udało mi się w końcu namówić Wojciecha Cejrowskiego na udzielenie w kilku zdaniach wywiadu specjalnie dla trybun.org.pl Temat oczywiście poświęcony broni palnej. Może nie jest to wywiad rzeka, ale zaszczycił mojego bloga wyjątkowy gość. Wojciech Cejrowski w sobie właściwym stylu w kilku zdaniach odpowiedział na moje pytania. Poczytajcie, bo chociaż to kilka krótkich odpowiedzi, przydadzą się nam na najbliższy czas…

IMG_0223

 

Andrzej Turczyn: Czy broń palna to dla Pana tylko przedmiot, czy to coś więcej niż urządzenie do rażenia celów na odległość?
Wojciech Cejrowski: Przedmiot służący do zabijania ludzi (w obronie własnej) i zwierząt (spożywczo, lub dra frajdy, lub z powodu tego, że dany kret jest szkodnikiem w moim ogrodzie). 

 

A.T.: Czy mógłby Pan czytelnikom bloga przedstawić swoje poglądy dotyczące tego jak powinno być uregulowane w Polsce posiadanie broni palnej?

W.C.: Państwo nie powinno w żaden sposób regulować tych kwestii. Chcę to posiadam, nie chcę to nie.

 

A.T.: Czy Pana zdaniem posłowie w Polsce są zainteresowani zmianami prawa o broni palnej? Czy jest sens aby Polacy mieli nadzieję na zmiany?

W.C.: Władza nie robi nic nieprzymuszona, a zatem Polacy muszą wymusić, a nie “mieć nadzieję”, że posłowie coś zrobią.

 

A.T.: Czy Polacy powinni głośno i stanowczo domagać się zmiany prawa o broni, czy też po cichutku prosić o wysłuchanie?

W.C.: Władza powinna jak wierny pies wykonywać rozkazy Narodu. Gdy pies jest nieposłuszny, wymaga tresury lub hycla.

 

A.T.: Proszę o wskazanie co Pana zdaniem powinny czynić organizacje społeczne, aby zmiana prawa o broni palnej była możliwa?

W.C.: W obecnej sytuacji zmiana prawa idąca w kierunku odzyskania wolności obywatelskich jest możliwa jedynie poprzez rewolucję czyli obalenie tego idiotycznego ustrojstwa jakim jest Unia Europejska i państwa podległe.

 

A.T. Broń palna jest jednak dla życia ludzkiego, a w lepszym wariancie zdrowia, niezwykle groźna, myśli Pan, że to powód aby ograniczać lub utrzymywać ograniczony do niej dostęp?

W.C.: Nie.

 

A.T. Dziękuję za rozmowę.

 

 

 

Dam na dokładkę program z WC. Ciekawy jest to oglądajcie