Z bronią ale na kogo?

To tekst przygotowany do Wyborczej przez czytelnika mojego bloga. Redaktorzy wyborczy już nie ma chyba sensu publikować niczego o projekcie ustawy, poniżej wszystko co czym zapewne chcecie napisać… formie przejaskrawionego komentarza (a może to klasyczna satyra?), łącznie z niezbędną infografiką:

get1

Faszyści się zbroją. Wiele lat narastająca ksenofobia i rasizm, niczym nieuzasadniona ślepa polska głupota pełna nienawiści. Obrzydliwe ziejące antysemityzmem zapite ryje lokalnej ludności są żądne krwi, chcą zabijać, zastraszać nas którzy chcemy demokracji, tolerancji i nowoczesności a także europejskości i postępu. Oręż w rękę chce im dać Kukiz. Ileż to razy czytaliśmy o ofiarach strzelanin w USA, ileż to razy słyszeliśmy o milionach pomordowanych w wojnach domowych. To wszystko było spowodowane dostępem do broni. Już pod okiem Macierewicza trenują po lasach i teraz Macierewicz chce tej prywatnej armii PiSu dać broń, po co im broń? przeciw innym obywatelom i mieszkańcom tego kraju ?

get2

Teraz to samo piekło i rozlew krwi chce nam zafundować ksenofobiczny i nietolerancyjny Kukiz który do parlamentu polskiego wprowadził nacjonalistów, narodowców, jednym słowem zwykłych nazistów. Czy szykują nam holokaust taki jak szykowali nam 70 lat temu?
Pełne agresji i przemocy marsze niepodległości na których atakowano dziennikarzy, ciemnoskórych, LGTB, a także setki zwykłych turystów z niemieckiej antify mogą za rok zamienić się w terror jaki naziści urządzali w latach 30-tych w Niemczech pomimo sprzeciwu i zastraszając większość niemieckiego tolerancyjnego społeczeństwa. Broń w rękach Nazistów spowodowała holocaust, teraz tą broń polskim faszystom chce do rąk dać ziejący nienawiścią do religii pokoju podpijaczony muzyk rockowy, gdyż narasta w nim frustracja po wyrzuceniu go z zespołu przez innych muzyków.

Czy widzicie zapłakane oczy matek na pogrzebach dzieci zabitych w trakcie strzelanin w stanach które w większości głosowały na Trumpa, zapłakane oczy matek z Syrii rozpaczające z powodu utraty ich dzieci w skutek posiadania broni przez różne opresyjne grupy zbrojne.

Tego właśnie chcą , za mało krwi niewinnych ludzi spowodowała broń w czasie zamachów, a może chcą dorżnąć watachę, jak mówili o nas gdy Mariusz Kamiński organizował CBA, przed którym każdego dnia drżały ze strachu miliony obywateli naszego kraju.

get3

Jak wyraźnie pokazują statystyki większość osób, które zginęły w strzelaninach, zginęły właśnie z powodu użycia broni palnej. Nie zginęły w wyniku zawałów serca, wypadków komunikacyjnych lub nawet z powodu użycia kastetu. Trzeba to wyraźnie zaznaczyc, śmierć w przypadku postrzelenia jest głównie wynikiem użycia broni palnej w tym broni palnej automatycznej.
Statystyki dotyczące postrzeleń również wykazują, że udział w tym miała broń palna.
Bardzo znaczny udział broni palnej w strzelaninach dowodzi że jest ona znacznie częściej używana w trakcie strzelanin niż np. kastety czy noże czy inne niebezpieczne narzędzia takie jak pałki drewniane.

get4

To broń palna spowodowała śmierć ludzi w strzelaninach i musimy głośno o tym mówić.
Technika wojskowa i policyjna nigdy nie powinna trafić w ręce niewykształconego sfrustrowanego i prymitywnego ksenfobicznego społeczeństwa, już jeden holokaust w polskich obozach zagłady wystarczy w naszej wstydliwej historii.
Róbmy co można aby powstrzymać marsz faszystów po militarny terror, organizujmy się. Licząc na pomoc Unii Europejskiej i komisarzy Komisji Europejskiej pozostaje nam pamiętać, że tego bezprawia i terroru nie da sie powstrzymać inaczej jak tylko siłą. Dopóki jeszcze mamy życie, które zechcą nam odebrać gdy tylko Kukiz rozda broń każdemu faszysście który po nią do sklepu przyjdzie.
Śmierć jak kromka chleba ?
Tak , w sklepach bez kontroli, bez nadzoru. Gangi szalejące po naszych spokojnych ulicach, samosądy, sąsiedzi strzelający do sąsiadów gdyż przeszkadzała im np. modlitwa na chanuki czy przeszkadzało im, że sąsiad nie poszedł na pasterkę.
Nie możemy oddać kraju faszyzmowi. Nienawiść i nietolerancja nie mogą wygrać z postępem i miłością. Redaktor naczelny wraz z rabinem zwrócą się w tym tygodniu z prośbą do Martina Shultza, Komisarz Bieńkowskiej, Komisarza Verhofstadta oraz Komisarza Junkersa z prośbą o interwencję sił pokojowych Republiki Federalnej Niemiec zgodnie z ustawą uchwaloną prawie 2 lata temu a także o nałożenie dodatkowych sankcji i przyjazd Komisji Weneckiej ds Praw Człowieka . Zwrócą się na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych Gabinetu Cieni jeszcze w tym tygodniu. Czasu jest mało, zróbmy wszystko aby nasz kraj nie wrócił do lat 30tych kiedy niszczono sklepy i konfiskowano majątki tylko dlatego, że ktoś nie jest 100% Polakiem katolikiem, co przedstawiał w swoich książkach wybitny historyk Gross.

get5

Polacy nie dorośli do broni i trzeba to wyraźnie zaznaczyć ! Nawet do wyborów nie dorośli i nie potrafią wybrać parlamentu.

Autor serdecznie chciałby podziękować za użyczenie jednej ilustracji Panu Mordechajowi Szwindelsztajnowi z jego książki “Polskość, nienawiść, zawiść”

(vilas)