Film “Para Bellum” ogłasza i zaprasza.

pb6

Na facebookowej stronie filmu dokumentalnego Para Bellum znalazłem takie oto ogłoszenie, które sam traktuję bardzo poważnie:

Drodzy koledzy i koleżanki, startujemy z nagrodami

W związku z tym:

  • dnia 18.12.2016 (niedziela) w Ośrodku Szkoleniowo Rekreacyjnym STRZELNICA w Kochcicach pod Lublińcem odbędą się ostatnie zdjęcia filmowe do “Para Bellum”. Wszystkich, którzy na POLAK POTRAFI wsparli nas kwotą powyżej 1000 pln zapraszamy do OSR Strzelnica w tę grudniową niedzielę (18.12.2016) na godzinę 12:00. Właśnie z Wami będziemy kręcić ujęcia do “Para Bellum”. Prosimy – weźcie ze sobą wasze “zabawki”, tak aby i one były częścią filmu!

Po zdjęciach – około godziny 16:00 ekipa “PB” przeprowadzi dla Was warsztaty filmowe – jak kręcić filmy, jak prowadzić vlogi, jakich używać kamer, jak obsługiwać dźwięk, montować, dodawać efekty specjalne. Bardzo nam zależy, aby środowiska strzeleckie miały swój wyraźny głos w mediach.

Także czeka nas filmowo – strzelecka uczta! Tego dnia wręczymy też pierwsze nagrody rzeczowe – kubki i koszulki.

OSR Strzelnica to wyjątkowe miejsce na mapie Polski! Można zażyć luksusu w spa, pojeździć na quadach, zjechać na tyrolce i oczywiście korzystać ze strzelnicy zlokalizowanej tuż obok hotelu. Wspólnie z OSR STRZELNICA będziemy mieli dla Was konkurs – do wygrania podwójny weekend w hotelu + wiadro amunicji

Szczegóły wkrótce!

pb6