Złe wiadomości z Parlamentu Europejskiego.

Nie znam szczegółów, ale z tego co udało mi się metodą szeptaną dowiedzieć sprawy w Parlamencie Europejskim idą w złym kierunku. Komisja trójstronna, która zajmuje się projektem dyrektywy towarzyszki Bieńkowskiej podobno uzgodniła, że zakazane będą magazynki większe niż 10 naboi do karabinków i większe niż 20 do pistoletów. Karabinki, które są w stanie przyjąć zakazany magazynek wprowadzone zostaną do tworzonej kategorii broni A7, czyli broni zakazanej do posiadania. Posiadanie będzie możliwe wyłącznie dla strzelców sportowych zrzeszonej w międzynarodowej organizacji sportowej, o ile ta organizacja przewidywał będzie dyscyplinę sportową wymagającą takich magazynków. Do tego pojawia się obowiązek  badań lekarskich i psychologicznych w cyklach 5 letnich. Co więcej i czy dokładnie tak, tego nie wiem.

progres2

Moim zdaniem może oznaczać to tyle, że wszelka broń samopowtarzalna, łącznie z bronią bocznego zapłonu będzie zakazana. Europejskie lewactwo jak widać jest zdeterminowane i nie odpuszcza ani na chwilę. Unijni urzędnicy lekceważą wszelkie argumenty, nie sporządzili oceny skutków regulacji, a ocena przygotowana siłami organizacji Firearms United jest lekceważona. Niemcy pod rządami lewicowej kanclerzyny Merkel oraz Francja pod rządami komunisty Hollande prą za wszelką cenę do wprowadzenia zakazu posiadania broni.

Proszę o zaangażowanie w społeczny nacisk na posłów z Parlamentu Europejskiego. Szczegóły znajdziecie na stronach Firearms United oraz w jednym z moich wpisów Pilne! Konieczna wzmożona aktywność wobec europosłów. Zapewniam, że nacisk społeczny działa i dał temu świadectwo jedne z polskich posłów w Parlamencie Europejskim pan Zdzisław Krasnodębski:

krasno

Utrzymuję i upieram się, że prawdziwa jest teza iż rozbrojenie jest zwiastunem holokaustu. Im większa skala rozbrojenia, tym większy holokaust nam szykują europejscy dygnitarze. Nie słucham głupców, co śmieją się z tych słów. Żydzi gdy tow. Hitler odbierał im broń, też nie mieli podstaw twierdzić, że wymordowany zostanie niemal cały naród. My jesteśmy bogatsi o tą i inne historie i z pewnością dzisiaj można twierdzić tak jak piszę.

holokaust

Przykład towarzyszy hitlera, stalina czy lenina, nie jest odosobniony. Tam gdzie odbiera się ludziom broń, tam planuje się ich eksterminację.

 

ormia

 

Fundacja Ad Arma donosi, że ja nie mam racji (około 5 min), oby tak było. Jak nigdy życzę sobie tego abym się mylił.