Brytyjska europosłanka Vicky Ford zdradziła posiadaczy broni.

Jak donosi pch24.pl jest wstępne porozumienie w sprawie projektu unijnej dyrektywy wprowadzającej ograniczenia dla posiadaczy broni. Europosłanka Vicky Ford (Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy), przewodnicząca komisji ds. rynku wewnętrznego PE, która dotąd wspierała głos rozsądku płynący ze strony organizacji propagujących ideę szerszego dostępu do broni palnej, zmieniła swoje stanowisko. Wbrew opinii własnego stronnictwa diametralnie zmieniła narrację w kwestii dostępu do broni i oparła się na lewackich poglądach swoich oponentów.

Ustalenia unijnej komisji trójstronnej idą w złym kierunku. Wszystko wskazuje na to, że posłanka Ford zgodziła się na szereg utrudnień dla posiadaczy broni. Wśród nich jest pomysł, by wprowadzić cykliczne badania lekarskie (co 5 lat), ograniczenie liczby sztuk naboi w magazynkach. W przypadku broni krótkiej limit ma wynosić 20 naboi, dla broni długiej – 10 sztuk.

progres2W czasie konsultacji pojawił się pomysł, by z projektu dyrektywy usunąć sformułowanie mówiące, że zmiany mają przeciwdziałać terroryzmowi. – Maski opadają, nikt już nawet nie chce udawać, że forsowane rozwiązania są po to, by nas rozbroić – ocenił Jacek Hoga z Fundacji Ad Arma. Wiele wskazuje na to, że prace nad projektem dyrektywy właściwie dobiegły końca.

(źródło pch24.pl)


 

Krótki komentarz. Potwierdzają się z kolejnego źródła doniesienia o złych wiadomościach z Parlamentu Europejskiego. Czy w związku z tym ktoś jeszcze ma wątpliwości, że Unia Europejska przekształca się, a może już jest totalitarnym państwem pragnącym panować na całym życiem poddanych. Mówienie o bezpieczeństwie to tylko bieżąca narracja dla idiotów. Żydów Niemcy też zamykali w gettach, a później te getta likwidowali, z powodów higienicznych. Tu nie celem jest bezpieczeństwo, tu chodzi o to aby mieć miliony bezwolnych, biernych, niezdolnych do mówienia NIE poddanych. Każde rozbrojenie ludzi poprzedza ich holokaust. To niemająca w historii wyjątku reguła. Tak będzie i tym razem.

Mamienie całych narodów unijnym wsparciem ma sprawić odebranie wolności. Biblijna prawda jest niepodważalna, a treść ma taką: Bogaty panuje bad biednymi, a dłużnik jest sługą wierzyciela (Przypowieści Salomona rozdział 22 wers 7). Oni dają pieniądze, nasi władcy są łakomi na nie, a w czasie gdy z nich korzystamy oni nam fundują niewolnicze dla nas prawo. W zamian za ładnie wybrukowane ulice, nałożą nam kajdany. Niestety wiele wskazuje, że rządzili i wciąż rządzą nami głupcy, którzy w dalszej integracji z Europą widzą szansę na nasz postęp cywilizacyjny, w jeszcze bardziej zjednoczonej Europie.

W taki oto sposób zbliżamy się do definitywnego rozbrojenia ludów Europy, w tym i Polaków. W ślad za tym pójdzie rozbrojenie państw, stworzenie wspólnej armii i obozów reedukacyjnych dla opornych na tą wizję szczęśliwej wiecznie Europy.

 

Kategorie: Wiadomości