Do kierowców ciężarówek: w swojej pracy powinniście mieć możliwość dysponowania bronią palną.

Lewica uwielbia takie konstatacje: gdyby ograniczenie dostępu do broni miało uratować chociaż jedno życie to czy nie jest to tego warte?. Może teraz gdy żony kierowców ciężarówek prost mówią, że ich mężowie powinni być uzbrojeni, lewica zgodzi się z moim podsumowaniem: gdyby ograniczenie ograniczenia dostępu do broni miało uratować chociaż jedno życie to czy nie jest to tego warte?. Rozumowanie podobne, chyba nic stoi na przeszkodzie aby z moim wnioskiem niezwłocznie się zgodzić. Czekam, chociaż pewnie próżne moje nadzieje, bo przedstawiciele lewacy to ideologiczni wrogowie pewnych pozytywnych zjawisk społecznych, niezależnie od logiki i faktów.

Zamach w Berlinie nie schodzi z czołówek portali, a wszystkie media grzeją temat. Jedna z informacji jest szczególnie ciekawa. Okazuje się, że ustalenia niemieckiego śledztwa są takie, że Polak walczył do końca. Oznacza to, że polski kierowca pan Łukasz Urban musiał czynnie spowodować zminimalizowanie skutków zamachu. Islamski morderca dźgał naszego rodaka nożem, a on pomimo to walczył do końca. Polak próbował powstrzymać dzikusa gołymi rękami. Niestety gołymi rękami nie da się powstrzymać uzbrojonego w jakąkolwiek broń napastnika. Praktyczne wnioski z zamachu w Berlinie? Polak, kierowca TIRa żyłby dzisiaj, gdyby miał do dyspozycji broń. To wniosek który nasuwa się sam. Do kierowców ciężarówek napiszę tak: w swojej pracy powinniście mieć możliwość wyposażenia się w bronią. Świat, za sprawą islamskich imigrantów, stał się dość niebezpieczny. Praca kierowców jest tego rodzaju, że broń palna to jedyna metoda na skuteczną obronę.

Kierowcy ciężarówek, włączcie się w wysiłki stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni w dążeniu do zmiany prawa. Wyrażajcie na głos swoje oczekiwanie. W imię bezpieczeństwa Polaków rządzący muszą uznać nasze argumenty. To nie są teoretyczne rozważania. To wnioski naznaczone krwią. Czy w Polsce są tak bardzo tchórzliwi posłowie, ministrowie, że nawet w obliczu przelanej krwi, nie dociera do nich, że broń palna to sposób na ratowanie życia? Politycy, nie reagując bierzecie odpowiedzialność na własne sumienia, gdy się coś zdarzy będziecie imiennie winni przelania niewinnej krwi!