Internetowy kurs na patent strzelecki.

Od kilku dni funkcjonuje przygotowana przez stowarzyszenie Braterstwo strona z kursem na teoretyczną część patentu strzeleckiego PZSS: patentstrzelecki.eu Jest to zbiór lekcji, fiszek oraz testów typu “ABC” pokrywający cały zakres regulaminowego kursu na patent strzelecki wg PZSS. Fiszki i testy zawierają ponad 320 pytań z patentu strzeleckiego na podstawie UoBiA, rozporządzeń, prawa karnego i regulaminów PZSS. To największa w Polsce baza pytań.

Treści są wyczerpujące, cytują źródła i pozwalają na szybką, skuteczną naukę prezentowanych informacji. Fiszki i testy są specjalnie zaprojektowane pod smartfony, proste w obsłudze i wygodne. Strona patentstrzelecki.eu jest za darmo, bez reklam, bez rejestracji. Tak już pozostanie. 

Celem projektu PatentStrzelecki.eu jest ułatwienie dostępu do wiedzy, niezbędnej do uzyskania patentu i w konsekwencji pozwolenia na broń do celów sportowych (i pozwolenia na broń sportową do celów kolekcjonerskich!). Kurs może być wykorzystywany przez wszystkich: kluby sportowe, które nie chcą niepotrzebnie samemu przygotowywać informacji teoretycznych (skupcie się na praktyce!), kursantów, którzy są powtórzyć wiadomości przed egzaminem, czy po prostu osoby zainteresowane tą wiedzą.

Braterstwo.eu