Siła mediów społecznościowych jest po naszej stronie.

Słuchanie tego co mówi profesor Zybertowicz to dla mnie niezwykle dobry czas. Mało kto potrafi mówić tak konkretnie i logicznie prezentować myśli. Nie potrafią tego na ogół politycy. Dzisiaj z rana poświęciłem dwadzieścia minut na obejrzenie poniżej prezentowanego programu. Na podstawie tego co usłyszałem nabrałem przekonania, że sukces w dążeniu do zmiany prawa o broni jest w zasięgu naszych możliwości.

Politycy, możemy uznać niemal z pewnością, nie rozumieją zupełnie tego problemu albo nie chcą przyznać nam racji. Pomijam powody, przyczyn może być naprawdę wiele. Ale my, mając możliwości komunikowania naszych oczekiwań w mediach społecznościowych, mamy moc odmienić ten stan. Posłuchajcie tego co mówi pan profesor Zybertowicz, to wielka nauka dla środowisk strzeleckich. Pod żądnym pozorem nie możemy przestawać, pomimo wydawałoby się, niemożliwości dotarcia do szerokich mas. 

Dość często obserwuję komentarze, że nasza sprawa się nie powiedzie, politycy nas nie chcą słuchać. Nie piszcie nawet takich słów, naszym przeciwnikom właśnie o nasze zwątpienie chodzi. Mamy nieograniczony wciąż dostęp do internetu, mamy możliwość przekazywania wiadomości w świat. Niech nie wdziera się zwątpienie, że nie mamy szans.

Siła mediów społecznościowych jest potężna. To zarazem wciąż niezbadane zjawisko, którego oddziaływanie wzmaga się, nie maleje. Przy pomocy tego narzędzia mamy realne możliwość odkłamania rzeczywistości dotyczącej posiadania broni. Przy pomocy tego narzędzia możemy zmusić polityków do realizacji dobrej dla nas zmiany. Nie mamy sprzymierzeńców w mediach tradycyjnych. Tam wciąż w sprawie broni jest prewencyjne milczenie. Mam wrażenie, że jednak mamy do dyspozycji coś mocniejszego, mamy własne konta na Facebook, na Twitter są blogi i fora dyskusyjne, jest moc you tube. Korzystajcie z tej siły, która pojedynczo wydaje się żadna, a w masie jest obdarzona mocą wulkanu.