Władza zawsze miała, ma i będzie miała broń.

Wpadłem w internecie na ciekawe zdjęcia tow. Breżniewa. Mam dowody na to co od wieków jest prawdą na całym świecie. Władza od zawsze miała, dzisiaj ma i zawsze tak ułoży sprawy, że będzie miała broń palną. Lud już niekoniecznie.

Na fotografiach tow. Breżniew na polowaniu z rewolwerem w gustownej kaburze i od kompletu pasie. Jest wódeczka na stole, tow. komuniści przy okazji picia się nie pozabijali.

Dzisiejszy stan rozbrojenia jest konsekwencją tamtych czasów. Lud broni nie może mieć i już. Powód bardzo racjonalny jakiś się znajdzie. Ten zakaz posiadania broni, ta reglamentacja, werbalnie zawsze ustanawiana jest w bardzo słusznej sprawie. Ciekawe, że słuszne powody rozbrajania ludów pojawiały się zawsze tam gdzie jeden obywatel z rządu do drugiego zwracał się per towarzyszu. Tak to już pozostało.

Komunizm, ta najbardziej złowieszcza ideologia wszech czasów, ma pewną zdolność, która nazywa się transformacja. Komunizm potrafi się transformować w dowolne kształty, jak wirus grypy po mutacji zawsze bardziej niebezpieczny i dla życia groźny. W Polsce, ba w całej Europie komunizm transformował się w Unię Europejską, zwodząc całe pokolenia i narody. Ta transformacja zarazem sprawia, że trucizna komunizmu wstrzykiwana się do głów ludzkich pod pozorem życiodajnej kroplówki. W Polsce ta trucizna też trwa, bo przecież to w Polsce komunizm się przetransformował w III RP.

No i tenże komunizm tak się transformował, że dzisiaj w demokracji obowiązują komunistyczne np. w sprawie broni zasady. Chociaż zjawisko przejęcia komunistycznego pojmowania jest znacznie szersze i dotyczy wielu dziedzin życia społecznego. Dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem odpowiedź jest zupełnie prosta. Lud obserwujący transformację komunizmu nie przykłada do procesów społecznych właściwej miary. Na oko ładnie wygląda budowa, ale aby wiedzieć czy ściana prosto jest wznoszona konieczny jest pion. Tym pionem w sprawach życia społecznego jest księga ksiąg – Biblia. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale niestety dla was takie są fakty. Amerykanie tym pionem się posługiwali przez swoją historię i stworzyli coś do czego wszyscy wzdychali. Kraj o niespotykanej niegdyś wolności i bogactwie.

Dziękuję za uwagę. A i jeszcze jedna prośba. Nie zachęcam do dyskusji ślepych, bo ja piszę o kolorach. Jak ślepy ma dyskutować ze mną o barwach? Przekład tego może być taki, że nie zalecam wykluczać tego co napisałem, bez uprzedniego uważnego studiowania całej Biblii.

Gdyby kto chciał zainteresować się odtrutką na wszelkie formy komunizmu i miał wolne 35 złotych, poniżej link do miejsca gdzie w ciągu kilku minut można kupić całą Biblię (Stary i Nowy Testament (przymierze)) w formacje pdf.

Można też w kupić, w miejsce całej Biblii, za 25 zł w formacje pdf Nowy Testament (Nowe Przymierze). Równie porządnie odtruwa rozum od komunistycznych kłamstw.