Hiszpańska policja przejęła broń przeznaczoną dla dżihadystów, którą można zestrzelić samolot.

Hiszpańska policja ujawnia szczegóły dużego przejęcia broni w tym tygodniu. W nielegalnym magazynie była broń umożliwiająca zestrzelenie samolotu. Antyterroryści w minionym tygodniu skonfiskowali około 12 000 sztuk broni i części zamiennych, tuż przed tym jak miała być sprzedana terrorystom. Policja twierdzi, że siatka przemytników broni miała naprawdę wielkie możliwości, obejmujące także przemyt broni przeciwlotniczej. Wraz z bronią w niezliczonych ilościach, były części zamienne umożliwiające naprawę broni. Nielegalni handlarze mieli skomplikowany technicznie warsztat umożliwiający naprawę broni.

Trzech nielegalnych handlarzy bronią jest aresztowanych, dwóch zwolnionych z zakazem opuszczania kraju. Grupa była bardzo aktywna i zaangażowana w sprzedaż broni grupom terrorystycznym w Europie.

(źródło express.co.uk)

 

 


Mój komentarz. Z relacji wideo widać, że przejęto sporo starej broni z okresu II wojny światowej ale też i broń samoczynną nowoczesną. Okazuje się, że dzihadyści nie bardzo starają się o uzyskiwanie pozwoleń na broń. Rynek nielegalnego handlu bronią ma się doskonale, a zapotrzebowanie na nielegalną broń w środowiskach islamskich radykałów jest duże. Nawet na broń zdolną do zestrzelenia samolotu z tym, że to chyba nie chodzi o nowoczesne pociski przeciwlotnicze, a o ciężkie karabiny maszynowe wykorzystywane w czasie II wojny światowej do zwalczania samolotów. 

Szczerze pisząc magazyn imponujący, a moją uwagę zwrócił jedne charakterystyczny fakt. Broń była przeznaczona dla… tak, dla islamskich radykałów – dżihadystów – wojowników mających za cel podbicie Europy i uczynienie z nas poddanych islamskiego kalifa. To broń dla obcych kulturowo przybyszów znających tylko przemoc, terror, a zadawania śmierci niewinnym uczynili obłąkańczą religijną (islamską) powinność. Broń nie była przeznaczona dla praworządnych Europejczyków. Oczywiście dla błyskotliwej inaczej komisarz Bieńkowskiej i pozostałego lewackiego towarzystwa z Komisji  Europejskiej te szczegóły zmieniają faktu, że to praworządni Europejczycy są odpowiedzialni za akty terroru.

Zwróćcie także uwagę na ilości broni. Piszą o tysiącach egzemplarzy. Trzech dzikusów z karabinami potrafi sterroryzować duże europejskie miasto, jak to już nieraz było. Co będzie gdy na Europejskie ulice wyjdą ich tysiące? Oni już tu są, przyszli na zaproszenie enerdówy Merkel i za sprawą zatroskanego o przyszłość Europy Franciszka Papieża, który wciąż nie ustaje w trudzie zmiękczania umysłów Europejczyków, aby dobrowolnie przyjęli truciznę. 

Gdzie to wszystko zmierza? Do wielkiej hekatomby, która zostanie skierowana przeciwko nam, rdzennym mieszkańcom Europy za sprawą lewicowych, a może komunistycznych, przywódców świata religii i polityki, czyli do Apokalipsy. Dla tych co chcą trzeźwo patrzeć na sprawy jakie mają miejsce w Europie jedyna odtrutka – lektura Biblii.

Polecam za 35 zł cała Biblia lub za 25 zł Nowy Testament, w formacie pdf, do dyspozycji po kilku minutach od nabycia: