Gunblx czyli karabiny i pistolety zbudowane z klocków takich jak Lego.

W amerykańskim internecie pojawiła się oferta klocków taki jak klocki Lego do składania pistoletów i karabinów. GUNBLX to zestawy klocków do układania tego, co porządnie wychowywane dzieci lubią najbardziej.

 

Zestawy klocków nie są sprzedawane w stacjonarnych sklepach – ciekawe czy to przez polityczną poprawność?  GUNBLX odwzorowują najlepsze marki broni palnej jak Heckler & Koch, Smith & Wesson, Ruger, Striker, CZ-USA. Sprzedawca deklaruje, że zestawy są wysokiej jakości i wykonane z tego samego materiału, który jest wykorzystywany przez LEGO. Co ważne klocki są kompatybilne z klockami LEGO. Zbudowana z klocków zabawka nie wystrzeliwuje kulek i jest wielkości identycznej w odwzorowywaną bronią. Zestawy zatem są pokaźnych rozmiarów.

Bardzo mi się podoba ta idea, przed której rozpowszechnieniem drżeć będą wyznawcy pacyfizmu, hoplofobii i komunistycznych idei Spinellego. To przecież ten obrzydliwy ideolog komunizmu, w praktyce stosowanego w Unii Europejskiej, źródło wojen widział w nauce strzelania od najmłodszych lat. Obłąkańcy, którzy nie pojmują czym jest dobra zabawa, szamani religii wszechświatowej, i konstruktorzy stworzenia absolutnego niewolnika, drzeć będą szaty przed tego rodzaju zabawkami. Niech drą, to ich sprawa.

W dzieciństwie nie miałem klocków lego, urodziłem się w czerwonej komunie, a moje dzieciństwo przypadło na lata, gdzie sklepy nazywano z japońska nagiehaki. Widzę za to jak bardzo moje dzieci pochłonięte są swoimi budowlami z klocków Lego. Oczywiście dla syna już zamówiłem stosowny zestaw karabinowy.

A tu informacja dla tych co są starsi. Ten sklep nie jest internetowy i nie jest z zabawkami, ale zapewniam, że naprawdę fajny: