PZSS nie działa, czy tylko czasowo zawiesił swoje funkcjonowanie?

Polski Związek Strzelectwa Sportowego jest niedostępny. Nie działa, bo nie wydaje licencji, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na emaile. Wszystko to co ważne z punktu widzenia zwyczajnego posiadacza broni i osoby zainteresowaniem zdobyciem pozwolenia, nie funkcjonuje.

O numerze licencji klubowej mojego klubu dowiedziałem się przypadkowo, telefonicznie. Dokumentu klub nie otrzymał. Licencje trenerskie nie doszły. Licencje zawodnicze tylko część została wydana. Klub wysłał kolejne 4 listy, cisza. Nie można dowiedzieć się co z licencjami. Klubowicze chcą występować o pozwolenia na broń, nie mogą. Nie mogą skompletować dokumentów formalnych.

Po co nam taki związek, który z naszego punktu widzenia jest zamknięty. Komunikacyjny wynalazek jakim jest email i telefon jest nieprzydatny. Strona internetowa od czasu do czasu jest uzupełniana, co znaczy, że żadna tragedia się nie przytrafiła.

Z tego co słyszę to jest nie tylko moje spostrzeżenie. Czy ktoś ma jakąś pewną wiedzę o tym czy PZSS nie działa, czy tylko czasowo zawiesił swoje funkcjonowanie? Może jest jakaś inna przyczyna braku możliwości nawiązania kontaktu? Proszę o informacje.