Maowiecki – szkodnik z piekła rodem.

Słowa uwolnione od ideologicznego bełkotu, wolne od z góry zamierzonych celów, czasami same dają piękne porównania. Dzisiaj dowód na źródło pochodzenia ideologii, której głównym wyznawcą jest Maowiecki. Ten sam Maowiecki, który na głównego zbawcę naszej gospodarki namaszczony przez naczelnika państwa. Maowiecki sam nie zrobił się głównym twórcą diabelskiej praktyki zabierania jednym i dawania drugim, zawsze w dobrym celu, nie inaczej.

Oglądajcie:

 

Moim zdaniem pięknie słowa przyszły z pomocą, aby udowodnić skąd czerpnie natchnienie szkodnik Maowiecki.

 

Tak trochę bardziej na poważnie, chociaż powyższe żartem przecież nie jest.

Dzisiejsza Polska jest niedobrym dla Polaków miejscem. Trochę dobrych zmian wraz z PiSem przyszło, trochę nadziei na kolejne dobre zmiany. Niestety wraz z PiSem Polskę demoluje parszywy socjalizm. Socjalizm to system złodziejski. Pod hasłem sprawiedliwości społecznej kradnie się jednym i rozdaje drugim, każąc być wdzięcznym dobremu złodziejowi. Socjalizm odbiera entuzjazm, sprawia, że Polska staje się opresyjna, znamienna urzędniczym dyktatem.

Piszmy prawdę, nie bójmy się prawdy – PiS to partia socjalistyczna. Dobrze pasowałaby do nich nazwa patriotyczni socjaliści, obcym nie zaprzedani. Nie lewactwo, bo porządek moralny oparty jest u nich, w zasadniczym jakimś zakresie, o dziesięć przykazań. Z przykazaniem nie kradnij mają poważne problemy. Niestety do socjalistycznych głów nie dociera prawda, że kradzieżą, w rozumieniu bożego przekazania, jest także nadmierne zabieranie owoców ludzkiej pracy w podatkach, w majestacie prawa. Oni myślą, że w majestacie prawa rabowanie owoców pracy nie jest kradzieżą, że w majestacie prawa można ustanowić najbardziej niegodziwe podatki. Przepraszam, poprawiam się, jak w majestacie prawa, to nie można według socjalistów pisać niegodziwe. To mądrość z piekła rodem, tego samego piekła, z którego czerpie natchnienie Maowiecki do walki z rajami podatkowymi i wprowadzenia nam piekła podatkowego.

Zachęcam do zapoznania się z tym wpisem, bo to ciekawe podsumowanie dokonań i planów Maowieckiego.

Tu cały odcinek programu, z którego na początek wstawiłem fragment o szkodniku z piekła – Maowieckim: