Czas oznaczyć się żółtą, sześcioramienną gwiazdą, bo historia toczy się według tych samych reguł…

Mówię, piszę, przekonuję, że przygotowywane rozbrojenie Europejczyków, to przygrywka do czegoś znacznie większego. Oczywiście szczegółów tego czegoś nie znam, bo to przyszłość. Tak jak to że zaczyna zielenić się trwa, a na drzewach zaczynają pojawiać się pąki oznacza, że idzie wiosna. Tak też po tym, że Europejczycy są metodycznie rozbrajania można poznać, że jest przygotowywane odebranie wszystkiego, także wolności i życia. Nie jestem na szczęście osamotniony, bo podobne przekonanie ma Szef MSW i Prezydent Czech, którzy mówią „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.” Gdybym o tym mówił sam, znaleźli by się postępowi lewacy, którzy zatroskani byliby o moje zdrowie.

Posiadanie broni w Europie odbywa się pod hasłem łowiectwa, sportu i kolekcjonerstwa. Mówienie o tym, że broń jest nam potrzebna do obrony, jest nie do zaakceptowania przez rządy europejskich państw. Europejski lud też nie bardzo chce takimi kategoriami rozumować. To zupełnie odwrotnie jak w Stanach Zjednoczonych. Tam przeciętny Amerykanin nie ma żadnych skrupułów mówić o tym, że broń to niezbędny przedmiot do obrony życia, mienia ale przede wszystkim wolności w obronie przed tyranią rządu. Jest tak, bo Europa nie jest kontynentem przyjaznym wolności. W Europie wolność była zawsze ciemiężona, oczywiście zawsze w dobrym celu i w interesie poddanych. Mam czasem wrażenie, że wolność z Europy odpłynęła za ocean na statku Myflower. Za oceanem pojawiła się przestrzeń życiowa, naprawdę niepojęta dla Europejczyków wolność. Na straży tego wszystkiego Amerykanie postawili prawo posiadania broni.

Chociaż w Europie nie odnotowano niewolnictwa w postaci jaka była w Ameryce. Tam jednak jak już jest wolność, to jest to rzeczywiście wolność, a tu w Europie wolność jest takim na pół niewolnictwem i tak jest od zawsze. Rząd nas przekonuje jak potrafi, że jesteśmy wolni gdy się o nas troszczy (socjalizm). Kiedyś pisałem, że Wciąż otacza nas feudalny świat. Europa przeżywa kryzys za kryzysem. Nie tak dawno budując wspólną Europę niemieccy towarzysze pod wodzą Adolfa Hitlera, planowo mordowali całe grupy narodowe. Najpierw te grupy rozbrajali, później oznaczali, a później bezbronnych pędzili do komór gazowych.

Historia toczy się według ty samych reguł, a moralny upadek ludzkości gwałtownie postępuje. Wywołuje to przekonanie, że nowa odsłona holokaustu, będzie zdecydowanie przerastała poprzednią. Obecne rozbrojenie trzeba przyrównać do ustawy niemieckiej wprowadzonej za czasów Hitlera, zakazującej Żydom posiadania broni. Najpierw zewidencjonowano posiadaczy broni, w celu dbania o bezpieczeństwo publiczne. Później zakazano Żydom posiadania broni (1938 rok). Za krótki czas niemieccy towarzysze oznaczyli Żydów, a później już poszło im z górki… My jesteśmy już na etapie zakazywania posiadania broni. Skala przedsięwzięcia większa, to nie od razu zakazują nam wszystkiego, ale z całą pewnością zakażą… Metoda działania jak widać ta sama. Żydom Niemcy zakazywali, bo w nich widzieli źródło zła. Nam zakazują, bo w nas widzą źródło terroryzmu. Kolejnym krokiem będzie oznaczenie i ponumerowanie, a później, tak jak poprzednio pójdzie z górki…

Ostrzegam, bo tylko to mogę zrobić. Tym razem ostrzeżenie w formie kontrowersji. Moim celem jest wywołanie zgrzytu zębów, aby wreszcie Polacy zwrócili uwagę na to co się dzieje. Poniżej mój apel. Nie bądźcie Polacy obojętni, bo to może dotyczyć także waszego losu. Na poczynania niemiecki towarzyszy Adolfa Hitlera Europejczycy też nie chcieli reagować, aż rozpętali Niemcy najbardziej krwawą wojnę ludzkości. Może jednak ktoś zareaguje, może zainteresuje się sprawą, jak kontrowersyjnie powiem, że czas oznaczyć się Gwiazdą Dawida, bo prędzej czy później eurokraci tym lub innym znakiem nas oznaczą, a później… historia toczy się według tych samych reguł.