Potrzebna nam partia polska.

W Polsce powinna powstać partia polska albo Partia Polska, po prawej stronie tzw. sceny politycznej. Niestety po prawej stronie nie ma partii polskich, o jakich bym marzył. PiS niestety poza formułą tzw. patriotyczną, uwzględniającą moralność chrześcijańską, prawicą nie jest. Program gospodarczy to czysty socjalizm i interwencja państwowa. Pod żadnym pozorem nie można nazywać tego programem prawicowym. MAOwiecki nawet wieszczy, że niemiecka waluta EURO stanie się walutą w naszym kraju, nie teraz bo jeszcze za wcześnie. Zamiast stawiać na rozwój klasy średniej, PiS tą klasę gnębi fiskalizmem i nieprzebytym gąszczem administracyjnych regulacji. Nie można nadawać daleko idących uprawnień władczych organom kontroli skarbowej w obecnym złym stanie prawnym i w obecnym złym stanie moralnym urzędników podatkowych. Czy PiS nie ma świadomości, że urzędy kontroli skarbowej to siedlisko byłych towarzyszy? Musi mieć tą świadomość, pomimo tego cynicznie z nich korzysta przeciwko Polakom. Niemal każdego dnia słyszymy o dokonaniach klasy sędziów, a gdyby prześwietlić urzędników skarbowych, jestem pewny, że byłoby po stokroć gorzej.

Socjalistyczny PiS żyje na kredyt i z kredytu, wdzięcząc się siłą rzeczy do międzynarodówki bankierskiej. Kredyt, dług, to nowoczesna forma niewolnictwa, a PiS niestety zamiast z tej niewoli nas wyprowadzać, w tą niewolę nas wpędza – łapkami MAOwieckiego. Rozdęte do monstrualnych rozmiarów potrzeby państwa, czyli socjalizm w Polsce, to nasza codzienność. My jesteśmy zbyt biedni aby stać nas było na rozdawanie pieniędzy, na utrzymywanie tego wszystkiego czym Polska się zajmuje. Rozumiem, że program socjalny czasem jest przydatny, ale nie można przy pomocy rozdawania pieniędzy uzależniać Polaków od państwa. Polak ma mieć prace, na utrzymanie rodziny zarabiać swoimi rękami, a nie czekać na wypłatę z MOPSu zapomogi. Polska się nie rozwinie, Polacy się nie wzbogacą i będzie to trwało do tego momentu aż przedsiębiorczość nie zostanie uwolniona. Uwolnić ją można tylko w jeden sposób, radykalnie eliminując bariery administracyjne i urzędników z codziennego życia Polaków, radykalnie obniżając podatki.

Właśnie z tego powodu potrzebna jest nam partia polska. Partia, która nie będzie partią posługującą się retoryką obcych, nie będzie stręczyła nam chińskich interesów i szlaków, jakkolwiek byłby pełne złota i jedwabiu. Musimy mieć polską partię, która będzie wiedziała, że komunizm to zło wcielone, a socjalizm jest jego jedynie przepoczwarzoną, zainfekowaną, odmianą. Potrzebna nam partia ludzi myślących po polsku, w Polakach widzących potencjał i siłę. Potrzebna nam partia, która wreszcie zapragnie zerwać z nowoczesnym niewolnictwem. Partia, która będzie rozumiała, że Polska bogata jest bogactwem swoich mieszkańców, a skarb państwa nie ma niczego, czego przemocą by Polakom nie zabrał. Potrzebna nam partia prawicowa ludzi rozumiejących, że prawdziwe wartości czerpane są z Biblii, nie z katechizmu tego czy innego kościoła, nie z koranu, nie z ksiąg konfucjańskich. Musimy mieć w Polsce partię, która będzie broniła Polaków przed represją państwa i będzie rozumiała, że wolność jednostki daje rozkwit, a nie chaos i anarchię. Partię, która będzie rozumiała, że Polak uzbrojony był od wieków i to należy bezwarunkowo Polakowi zagwarantować, dla dobra ogólnego i indywidualnego zarazem.

Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale co to zmieni. Mamy PiS, a po prawej stronie pustkę, ja tam polskiej partii póki co nie widzę. Dlaczego takiej partii nie ma i czy taka partia w Polsce powstanie? Smutno mi z powodu rozmyślania nad tym. Nie czuję się dobrze, gdy muszę rządzących krytykować, wolałbym ich chwalić. Myślę wówczas, że oni gotowi się za prawdę obrazić, utrudniać działanie.