You Tube usuwa reklamy z filmów poświęconych broni

Z youtubowych kanałów poświęconych broni palnej znikają reklamy. W konsekwencji twórcy filmów nie będą osiągali przychodów z reklam, które były dotychczas zamieszczane także w filmach związanych z bronią. Celem działań you tube jest utrudnienie działalności kanałów poświęconych broni, przez utrudnienie uzyskiwania środków na tworzenie filmów.

(źródło thefirearmblog.com)


 

Dążenie do zniszczenia tego co normalne, naturalne dla człowieka, czyli zainteresowania bronią, przybiera przeróżne formy. Ideolodzy lewicy nie powstrzymają się przed niczym. Podejmują i będą podejmowali przeróżne próby. Ten ideologiczny spór jest tylko z pozoru niewinnym sporem o prawdę, na argumenty. W istocie to spór o wolność, prawo do decydowania o sobie. Ten spór już gdzieniegdzie przybierał i przybiera, a wkrótce będzie przyjdzie czas, że będzie powszechnym sporem o życie i to nie na przekonywanie.

Jeszcze jedna obserwacja. You Tube być może jak inne korporacje, nie są instytucjami nastawionymi na zysk. To instrumenty ideologicznego sterowania ludzkimi przekonaniami. Skoro odbierając z powodów ideologicznych innym zarobek, sami rezygnują z zarobku, to co innego myśleć? Jak donoszą internauci, tu nie tylko o filmy z bronią chodzi…