Dlaczego musimy znać prawdę o Smoleńsku

Dzisiaj gościłem w programie Kowalski&Chojecki, w telewizji internetowej Idź Pod Prąd. Program ciekawy, jak zwykle. Jako, że dzisiaj 10 kwietnia tj. rocznica katastrofy smoleńskiej oczywiście rozmawialiśmy o tym wydarzeniu. Zaprezentowałem moje stanowisko co do tego, dlaczego musimy znać prawdę o Smoleńsku. Nie kupuję ruskiej prawdy z raportu MAK, powielonej przez komisję panów Milera i Laska. Nie mam wielkiej wiary i nie jestem w stanie uwierzyć, że samolot uderzając w miękki grunt, rozerwał się na tysiące części. Chcę znać prawdę! Ta prawda jest moim zdaniem więcej niż ważna, z takiego oto powodu:

 

Każda zbrodnia wymaga kary, bo inaczej postawy społeczne są demoralizowane, ludzie się demoralizują! Być może zbrodniarze są wśród nas. Być może zbrodniarze pełnią funkcje społeczne. Zbrodniarz ma gnić w kryminale albo wisieć na szubienicy!

Andrzej Turczyn – Trybun broni palnej

 

 

Uzupełnienie.

Film opublikowany dzisiaj. Przedstawia rezultaty pracy Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Smoleńskiej. Zakres wykonanych prac, eksperymentów i badań jest wprost imponujący. Każdy powinien to zobaczyć. Po obejrzeniu tego filmu nie mam wątpliwości, że moje słowa są prawdziwe.