Szwedzi: Samochody zmieniły się w śmiercionośną broń, trzeba ich zakazać w centrum miast

„Samochody i inne pojazdy zamieniły się w śmiercionośną broń i powinny zostać usunięte z centrów miast, aby w przyszłości powstrzymać ataki, takie jak w Sztokholmie” – pisze dziennikarka Eva Franchell na łamach Aftonbladet.

 „Samochody muszą być po prostu usunięte z centrów miast, jeśli ludzie mają być chronieni w przyszłości” – czytamy na portalu Aftonbladet.

„To nie jest rozsądne, że duża ciężarówka może wjechać w jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Sztokholmie w piątek po południu, tuż przed Wielkanocą” – pisze dziennikarka Franchell.

Zauważając, jak jest to popularne miejsce odwiedzane przez turystów, Franchell wyjaśnia, że „centrum miasta musi być bezpiecznym środowiskiem dla odwiedzających”. Przedstawiając wizję centrum Sztokholmu bez samochodów, Eva Franchell twierdzi, że „większość problemów związanych z mobilnością i transportem publicznym da się rozwiązać, a dostawa do sklepów i restauracji może odbywać się w czasie, gdy ludzie nie wychodzą na ulice”.

(źródło ndie.pl)


W Polskim internecie całkiem często pojawiały się żarty i kpiny, że skoro zamachowcy używają ciężarówek, to pełna twórczej inteligencji Bieńkowska powinna przygotować ostrą dyrektywę zakazującą ciężarówek. Nie piszcie tego więcej! Zidiociali Szwedzi, opętani lewacką głupotą czytają to z pełną powagą. Nie dość, że muszą to czytać, to już pojawiają się głosy, aby właśnie takie regulacje wprowadzać. Zaznaczam, że nie są to postulaty przymusowo osadzonych w zamkniętych lecznicach psychiatrycznych.

Premier Szwecji publicznie po zamachach płacze, dziennikarze piszą bzdury. Mam w związku z tym jeden postulat, który wszystko załatwi. Zdejmijcie Szwedzi ze swojej flagi krzyż, bo on z całą pewnością doskwiera kierowcom pędzących w tłumy ludzi ciężarówek. Gdybyście w miejsce krzyża zamontowali półksiężyc, albo to co zostało po zdjęciu krzyża przemalowali na białą flagę? Może byłoby wam lepiej, może wystarczyłoby wówczas płacić tylko podatek Dżizja i moglibyście żyć w spokoju? Rozważcie to Szwedzi na spokojnie!

Uzupełnienie. Kapitalne zdanie usłyszałem właśnie: “Lewactwo to choroba psychiczna wywołana brakiem Boga.” Kapitalne zdanie!