I przyjdą do władzy euroentuzjaści i Manchester będzie w Warszawie

Wczorajszy zamach w Manchesterzee, co najmniej 22 osoby zginęło, a 59 zostało hospitalizowanych po zamachu, który jest terrorystycznym incydentem. Tzw. prawicowi dziennikarze tytułują swoje wpisy okazując mentalną bezradność. Przykład portalu wPolityce: “Tym razem islamonaziści zamordowali dzieci. Nie wiadomo nawet jak to komentować”. Co za wartość wynika z bezradnego stwierdzenia: Nie wiadomo nawet jak to komentować? Jak ktoś nie wie co napisać, to niech lepiej milczy. Jest takie biblijne przysłowie, że nawet głupiec gdy milczy uchodzi za mędrca.

Już dawno na moim blogu przytaczałem artykuł pastora Chojeckiego Europa prowadzona na rzeź. Zalecam przeczytanie szczególnie tym, co nie wiedzą jak komentować wydarzenia w Manchesterze. Wy też uczestniczycie tuczeniu Polaków na rzeź, miłując wszechobecny socjalizm i uzależnienie od państwa. Sam sprzeciw przeciwko imigrantom nie za wiele pomorze. PiS straci władzę i co? I przyjdą do władzy euroentuzjaści i Manchesterze będzie w Warszawie. Ponadto nie myślcie, że PiS kolaborując z biskupami, jest odporny na imigrantów jak będąca w zanurzeniu podwodna łódź.

Aby w Polsce takie rzezie się nie pojawiały, Polacy muszą nabrać rycerskich cech, przestać być słuchaczami lewackich ideologów, co nam mówią jak żyć. Polacy muszą stać się twardzielami, biorącymi odpowiedzialność za indywidualne bezpieczeństwo i swój los. Państwo nie pomoże, choćbyś nie wiem jak chciał. Potężna Wielka Brytania okazała się bezradna wobec samobójcy, który chciał zamordować. No chyba, że zgadzacie się na totalitarne, w którym każdy człowiek z czipem pod skórą będzie, dla swego i bezpieczeństwa publicznego, śledzony. Tylko czekać jak technokraci bez wewnętrznych wartości zaproponują wam taką transakcję. Tacy technokraci są już w PiS…

Albo totalitarna władza – pod skórą czip i święty spokój, albo własna troska o bezpieczeństwo i swój los. To pierwsze jest tuż za zakrętem, o to drugie trzeba by się starać. Dużo pola już oddaliśmy. To pierwsze zrobi z was niewolników, to drugie da możliwość życia w wolności. Ten wybór wcale nie będzie taki prosty.