Kolejny atak w Londynie, ogłupiali Europejczycy lamentują, zamiast sposobić się w broń

Siedem osób zginęło, a niemal 50 zostało rannych w zamachu terrorystycznym, do którego doszło w sobotę (3.06.2017 r.) wieczorem w centralnym Londynie – poinformowała brytyjska policja. Trzej sprawcy zostali zastrzeleni na miejscu ataku. Trzech terrorystów zostało zastrzelonych na miejscu przez interweniującą policję, która – jak podkreśla policja – unieszkodliwiła sprawców w ciągu zaledwie ośmiu minut od pierwszego zgłoszenia. Świadkowie relacjonują, według których nieuzbrojeni policjanci uciekali, gdy napastnicy atakowali ludzi nożem. Zamachowcy najpierw wjechali samochodem w ludzi przebywających na moście, krzyczeli “To dla Allaha”, a następnie wysiedli z pojazdu i zaatakowali przechodniów nożami.

(źródło polskieradio.pl)


Za cały komentarz w istocie wystarczyłoby kilka zdań, jakie napisał w grupie Broń Palna na Facebook, jeden z jej uczestników:

Od siebie w formie komentarza powiem tyle. Przechwałki policji, że w ciągu 8 minut była reakcja są wręcz idiotyczne. Osiem minut dla bezbronnych ofiar to cała wieczność. W osiem minut można wytracić wiele bezbronnych istnień ludzkich. Owładnięta obłąkańczym pędem indywidualnego rozbrojeniu Europa, ponosi konsekwencje ustanawianych praw. Dzisiaj oczywiście nikt nie przyzna faktu, że gdyby  ofiary miały broń byłoby ich mniej i zamach wyglądałby inaczej.

Komentarz filmowy również dodam. To  film z ostatniego dnia maja roku 2017, z Brazylii. Z jakiegoś sklepu, gdzie każdy miał broń. Film pokazuje jak kończy się napad z bronią w ręku, na miejsce pełne uzbrojonych ludzi. Gdyby nie obłąkańczy pęd ku rozbrojeniu Europejczyków, zupełnie podobny mógł spotkać los zdziczałych islamistów z Londynu. Atakowali nożami, przeciwko nożom doskonałym sposobem obrony jest lecący z prędkością dźwięku ołów.

 

Politycy z prawa i z lewa, zaklinacze codzienności, pozwólcie ludziom posiadać broń palną!