Wesprzyj uruchomienie dostępu do serwisu Polskiej Agencji Prasowej na trybun.org.pl

Jak już pisałem mój blog działa już ponad dwa lata. Wzbudza kontrowersje co oznacza, że poruszane tutaj tematy są istotne. Pomyślałem, że warto spróbować dać krok następny. To w jakiej formie jest blog jest znacznym kosztem mojej pracy i finansów. Nie sposób rozwinąć publikowanych tu wiadomości bez zaangażowania finansowego i osobistego innych osób. Powołałem maju 2017 roku do życia fundację. Nadałem jej imię trybun.org.pl, fundacja została zarejestrowana. Z wykorzystaniem tej fundacji i z pomocą tych, którzy zechcą się w sprawę zaangażować, chciałbym zbudować portal poświęcony broni i wolności, konserwatywny i chrześcijański w fundamentach wartości. Szerzej o idei…

Moim zdaniem ważnym elementem w budowie tego co opisałem jest dostęp do serwisu informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej. Poczyniłem już ustalenia w zakresie dostępu do serwisu Polskiej Agencji Prasowej. Jak pisałem wcześniej, to jeden z kroków, które trzeba podjąć aby zmierzać w kierunku portalu traktującego o broni. Jeżeli uważacie, że ten krok należy podjąć, wasze wsparcie jest niezbędne. Serwis PAP zapewnia dostęp do informacji z całego świata, podawanych do kilka minut. Dostęp do serwisu PAP to szybkość wiadomość na ogół bez komentarza, który potrafię zamieścić sam.

Uważam, że ten portal powinien być naszym wspólnym wysiłkiem, nie chcę go tworzyć szukając reklam i instytucjonalnych sponsorów. Chciałbym aby był budowany przez odbiorców i przez tych, którzy dostrzegają konieczność rozpowszechniania informacji i opinii, które tu są prezentowane. Wówczas jest szansa na niepoprawność i niezależność, a to jest w Polsce potrzebne jak nigdy.

Zachęcam do wsparcia Fundacji Trybun.org.pl darowiznami, na cel uruchomiania dostępu do serwisu PAP. Aby możliwe było uruchomienie trzeba na to zebrać jakąś część z ogólnej kwoty na roczną umowę. Każda najdrobniejsza wpłata jest cenna i zbliża do planowanego celu.

Bank Fundacji to mBank, a numer konta jest następujący:

53 1140 2004 0000 3102 7689 3717

Już wkrótce uruchomione zostaną płatności masowe. Dodatkowo działa już paypal:

Dotacja