Piknik Kolekcjonerów Broni Palnej w województwie opolskim

W dniu 24 czerwca 2017 roku, w godzinach 9:00 – 15:00, na strzelnicy w miejscowości Pawłów (woj. Opolskie, przy drodze 94 – szczegóły dojazdu na Facebook) odbędzie się Piknik Kolekcjonerów Broni Palnej. Organizatorami imprezy jest Stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim ARMA z siedzibą w Brzegu woj. opolskie oraz firma Security Consulting Szkolenia Strzeleckie.

Piknik, który organizujemy ma celu rozpropagowanie informacji o stowarzyszeniu w naszym mieście. Będzie możliwość zapoznania się z kilkudziesięcioma egzemplarzami broni palnej m.in. pistoletami Glock 17, 19, 26, 34; CZ P-07, P-09, P-10C, Shadow 1 i 2, Beretta 92FS, HK USP, Colt 1911, rewolwerami Taurus, pistoletem maszynowym full-auto PM-98, karabinkami platformy AK i AR, strzelbami pump action oraz semi auto, karabinem Ruger Precision Rifle 308 i wiele innych.

Będziemy także udzielać porad jak zdobyć pozwolenie na broń oraz chętni będą mogli postrzelać pod nadzorem instruktorów. Cena wstępu 30 zł.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam na piknik!

Tomasz Meketiuk – Prezes Zarządu

Stowarzyszenie ARMA rozpoczęło działalność w roku 2016. Głównym celem stowarzyszenia jest popularyzacja strzelectwa i kultury posiadania broni palnej, a także dbanie o pozytywny wizerunek posiadaczy broni. Zrzeszamy ludzi różnych dziedzin, służb mundurowych, sportowców, lekarzy. Przekrój osobowości jest znaczny ? prowadzimy także działalność szkoleniową w ramach firmy Security Consulting Waldemar Maras. Dysponujemy strzelnicą z osią 25m na broń krótką oraz 300 m na broń długą.

Sezon letni w Polsce sprzyja tego rodzaju imprezom i jest naprawdę sporo. U mnie na blogu zapewne zaledwie wierzchołek góry lodowej widać. Jak pisałem, tak i powtarzam. Tylko w taki praktycznie sposób możemy odmienić przekleństwo jakie uczynili nad posiadaniem broni komuniści!

Kategorie: Wiadomości