Václav Klaus: “Nadszedł czas, aby przygotować wyjście z naszego kraju z Unii Europejskiej”

Václav Klaus jest byłym prezydentem Republiki Czeskiej, przeciwnikiem politycznej poprawności i islamizacji. W swoim oświadczeniu wyraża oburzenie z powodu próby nałożenia przez Unię Europejską kontyngentów imigrantów na Czechy poprzez sankcje i inne środki przymusu. Widzi w tym tyranię Brukseli oraz powód tego, że Czesi muszą wycofać się z Unii Europejskiej.

( źródło brutalist.press)


Czesi w regionie Europy środkowej, zdają się być najtrzeźwiej stąpającymi po ziemi. W czasie gdy Jarosław Kaczyński uskutecznia poprawność polityczną, na zwolenników opuszczenia przez Polskę Unii Europejskiej mówi awanturnicy polityczni, osoby publiczne w Czechach prezentują wyjątkowo trzeźwy ogląd rzeczywistości.

Tyrania Unii Europejskiej.

Czas by to dotarło do partii rządzącej, że Unia Europejska buduję tyranię, najpierw nad państwami członkowskimi, a gdy złamie ich opór tyrania dotknie i obywateli. Ta tyrania może powstać “demokratycznymi” metodami. Czas aby w Polsce politycy PiS zaczęli mówić o konieczności opuszczenia przez Polskę Unii Europejskiej.

Zadaję sobie pytanie: Kto jest awanturnikiem politycznym, czy ten kto chce wyjść z Unii Europejskiej, czy raczej ten kto chce być w Unii Europejskiej, która na siłę wciska nam terrorystów pod postacią przymusowej relokacji imigrantów?

Panie Jarosławie Kaczyński, czas powiedzieć: zmieniłem zdanie!

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.