Zamach na żołnierza w Jerozolimie – konsekwencja: wysadzone w powietrze domostwa terrorystów

TELAWIW OnLine:  Zamach w Jerozolimie – 3 terrorystów palestyńskich uzbrojonych w broń maszynową zastrzelonych po tym, jak jeden z nich zdołał ugodzić nożem kobietę-żandarma – 23-letniej Hadas Malki. Atak miał miejsce koło Bramy Damasceńskiej. Zdaje się, że udało się uniknąć masakry na większą skalę.

Siły Cahalu (IDF) weszły nad ranem do arabskiej wioski pod Ramallah, skąd pochodziła trójka sprawców zamachu w Jerozolimie. Według IS byli to członkowie tej hordy, ale Izraelczycy oceniają, że mowa o „konspiracji lokalnej popartej po fakcie przez Hamas”.

Tak czy owak, domostwa 3 terrorystów zostaną wysadzone w powietrze – wiocha odcięta od świata – zaleziono 22 skradzione w IL samochody. W zadymach z wojskiem postrzelonych kilku Arabów z koktailami Mołotowa.

(źródło telawiwonline.com twitter.com/eli_barbur)


Tak to się robi w Izraelu! Tak poważne państwo, traktujące z całą powagą zarówno siebie jak i przeciwnika, załatwia swoje sprawy.

Tak to się powinno robić w Europie. Uczcie się tchórzliwi europejczycy jak walczy się z terrorem i jak się dba o bezpieczeństwo obywateli. Ze zdziczałymi terrorystami walczy się nie kredkami, nie przez rozdawanie im kwiatów, nie zapewnianiem im socjalu, nie przyjmowaniem ich więcej i więcej z odniesionymi rękami.

Chciałoby się powiedzieć „Dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się” –  jak to mówiła pani premier. Zdaje mi się jednak, że to za mało. Odurzeni lewacką ideologią europejczycy, na nogach nie ustoją i nie się nie obudzą. Czas nie patrzeć na obłąkaną Europę i zadbać się wyłącznie o siebie.

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.