Czy stan Nowy Jork wprowadzi limity amunicji do broni palnej?

Jak zawiadamia portal usarmy4life.com, dwie członkinie Partii Demokratycznej w stanie Nowy Jork – senator stanowego senatu Roxanne Persaud i posłanka do stanowego zgromadzenia Jo Anne Simon, proponują wprowadzenie ograniczenia możliwości kupowania amunicji do broni palnej. Panie postulują aby posiadacz broni palnej mógł kupić w ciągu 90 dni podwójną ilość amunicji do magazynka posiadanej broni. W stanie Nowy Jork obowiązują limity magazynków. Największy możliwy magazynek może pomieścić 10 naboi. Oznacza to, że posiadacz broni zasilanej z magazynka będzie mógł kupić w ciągu 90 dni tylko dwadzieścia sztuk amunicji. Posiadacz np. sześciostrzałowego rewolweru będzie mógł kupić w ciągu 90 dni 12 sztuk naboi. Deklarowanym przez przedstawicielki Partii Demokratycznej celem regulacji ma być uniemożliwienie gromadzenia zapasów amunicji przez terrorystów.

(źródło usarmy4life.com)


Partia Demokratyczna w USA powinna zmienić nazwę na Partia Komunistyczna. Dopiero taka nazwa odpowiadałaby pomysłom jakie mają przedstawicielki tej formacji. Na szczęście dla Amerykanów prezydentem jest Donald Trump, a w Kongresie trwają prace nad ustawą, która ma zapewniać uznawanie przez stany praw do broni nabytych w innym stanie.

Europa podąża śladami komunistów z USA. W Europie towarzyszka Bieńkowska firmuje dyrektywę, która zmieniła obowiązującą od lat 90-tych unijną dyrektywę o broni, a w niej ogranicza pojemności magazynków. Patrząc na przykłady działań lewackich polityków z USA, łatwo wywnioskować na jaki pomysł wpadną wkrótce lewacy w Europie. Wszak komunizm zawsze wiązał się z międzynarodowym niesieniem tej idei na cały świat.

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.