Islamski terrorysta we Francji z francuskim pozwoleniem na broń

Portal niezalezna.pl informuje, że osobnik, który w poniedziałek próbował dokonać zamachu terrorystycznego na Polach Elizejskich, miał pozwolenie na broń. Służby francuskie identyfikowały to jako potencjalnego terrorystę! W poniedziałek Adama Dzaziri uderzył samochodem w radiowóz żandarmerii. W samochodzie znaleziono broń i materiały wybuchowe – butle z gazem, broń krótka oraz kałasznikow. 31-letni mężczyzna miał zarejestrowaną broń palną i bez przeszkód ćwiczył strzelanie.

(źródło niezalezna.pl)


Kalifat Francji – chyba tak można skomentować tą wiadomość i będzie wystarczające. Francuzi wpuścili do Francji islamistów w niezliczonych ilościach, to teraz mają za swoje. Nie szkoda mi ich ani trochę.

Za moment we Francji rząd wpadnie na pomysł zakazania posiadania broni palnej przez cywilów. Zobaczycie, że to będzie kolejnym krokiem także w całej Unii Europejskiej. Oni do całej zachodniej europy wpuścili ekstremistów, nadali im obywatelstwo, ci ludzie aż do jakiegoś zamachu są w świetle prawa praworządni. Ich ekstremizm aż do momentu zamachu siedzi w ich głowach.

Poprawni politycznie obłąkańcy nie wypowiedzą zdania, że broń należy odbierać niebezpiecznym wyznawcom skrajnego islamu, oni wolą wszystkim zakazać.

Wiecie co. Póki Polska jest jednolitym narodowo państwem trzeba wiać z tego kołchozu zwanego Unią Europejska. W Unii czeka nas zagłada, totalitarne rządy i wielkie niebezpieczeństwo. Ale mamy problem, Jarosław Kaczyński kocha Unię Europejską, chce ją reformować… Jego zdaniem w Unii nasza przyszłość. Moim zdaniem bardzo źle to wygląda.

Wesprzyj projekt utworzenia portalu o broni i wolności – Fundacja Trybun.org.pl – prawda musi się rozprzestrzeniać.