Donald Trump: źródłem nowych zagrożeń na świecie są państwa bandyckie, takie jak Korea Północna, Iran i Syria oraz rządy, które je wspierają i finansują

Prezydent USA Donald Trump powiedział w czwartek, że źródłem nowych zagrożeń na świecie są państwa bandyckie, takie jak Korea Północna, Iran i Syria oraz rządy, które je wspierają i finansują.

W odpowiedzi reżim irańskich mułów oświadczył w sobotę, że arbitralna i konfliktowa polityka prezydenta USA Donalda Trumpa stanowi zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa.

Napięcie w stosunkach między Waszyngtonem a Teheranem wzrosło, od kiedy na prezydenta USA został wybrany Donald Trump, który często mówił o Iranie jako o głównym popleczniku terrorystów. (PAP)


Proponuję aby wyborcy PiS zwrócili uwagę na te słowa. Trump wprawie nie z nazwy, ale jednoznacznie wskazał palcem na Chiny. Chiny prowadzą politykę wsparcia dla Iranu, Korei Północnej. Nie ma ich wprawdzie w Syrii, ale w Syrii jest sojusznik Chin – Rosja. Dlaczego akurat wyborcy PiS powinni zwrócić uwagę? Odpowiedź moim zdaniem jest dziecinni prosta. Morawiecki, Szydło, Kuchciński prowadzą bardzo intensywną politykę zbliżenia z komunistycznymi. Dowód sprzed 2 dni – Polsko-Chińskie Forum „Pasa i Szlaku” ds. Współpracy Infrastrukturalnej, organizowane w Warszawie. Dowód z dzisiaj – tak wygląda internetowa strona Sejmu:

Ci państwo jakkolwiek mówią o sobie patrioci, zdają się kompletnie nie pojmować konsekwencji swoich działać, albo chcą świadomi doprowadzić do tego, że w stosunku do USA będziemy po drugiej stronie barykady. To nie jest dopuszczalne paktować z komunistami, chcieć dać im zarabiać, nie dostrzegając co o Chinach mówi Polski strategiczny sojusznik militarny. Szczerze pisząc jak rozpoczęła się ta hucpa związana z Chinami nie mogłem w to uwierzyć. Teraz krzyczę na alarm, bo za moment będzie za późno. Ci, którzy mienią się patriotami wepchną na w orbitę komunistycznego mocarstwa.

Niech nikt nie wierzy bzdurom, że to tylko pieniądze, że to tylko gospodarka. Unia Europejska też była projektem tylko gospodarczym, dzisiaj jest ideologicznym bagnem. Z Chinami tym większy będzie problem im większy problem stanowi komunistyczna armia, którą Chiny dysponują. Jak USA wpadnie na pomysł zaniechać ochrony chińskich inwestycji w Polsce, które Morawiecki chce tu prowadzić, będziemy gubieni. Zgubienie w najbardziej przerażającym znaczeniu słowa zgubienie.

Wsłuchujcie się Polacy w słowa prezydenta supermocarstwa, które zbudowane zostało na chrześcijańskich wartościach, którego żołnierze wciąż mają Biblię w plecaku i modlą się do Boga objawionego w Biblii. Trump powiedział prawdę. Gdy zaczniecie wierzyć komunistom, dla których skłamać, zabić to pestka, nie dość, że nie będzie pieniędzy, to jeszcze będzie katastrofa. Komuniści Chińscy zabili 100 milionów chińczyków gdy budowali to co dzisiaj tam Morawiecki wielbi. Tam nawet nie było odwilży, ot propaganda każe wierzyć, że w Chinach komunizm to przeszłość.