Polacy do broni, mężczyzna powinien umieć strzelać – takiego zdania jest poseł Stanisław Pięta

„Mężczyzna powinien umieć strzelać, a w sytuacji zagrożenia – potrafić bronić słabszych”. Takiego zdania jest poseł Stanisław Pięta z Bielska-Białej, który zorganizował darmowe kursy strzeleckie dla mieszkańców. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, a uczestnicy szkolenia są przekonani, że akurat ta umiejętność w dzisiejszych czasach może okazać się niezbędna.

(źródło katowice.tvp.pl)

Za zorganizowanie tego wydarzenia posłowi Stanisławowi Pięta należy się medal, a co najmniej publiczne podziękowanie. To inicjatywa godna odnotowania, należy nadać jej stosowny rozgłos. Osoby publiczne powinny brać dobry przykład z posła Stanisława Piąty.

Na koniec przyszła mi do głowy myśl jeszcze jedna. Wyobraźcie sobie jak zniewieściałym Narodem jesteśmy, że takie oczywiste tezy jakie zaprezentował poseł Pięta, wywołują entuzjazm, bo są niemal całkowicie w Polsce zapomniane. To przerażające, nie potrafię ubrać w krótkie słowa myśli, które pojawiają mi się w głowie. Myśli dotyczące zagrożeń utrzymywania Polaków w tak bezgranicznym stanie rozbrojenia faktycznego i mentalnego zarazem.