WP Tech o Sturmgewehr 44

Dzisiaj otwieram Goole alerts i widzę taki tytuł: Sturmgewehr 44. Nazistowska broń, która wyznaczyła nowy kierunek. Czy gdyby powstała wcześniej, zmieniłaby przebieg wojny? Okazuje się, że na portalu WP Tech składny artykuł o niemieckim karabinku Sturmgewehr 44. Żadnym tam nazistowskim, tylko niemieckim, to Niemcy był stroną wojny, a nie żadni tam naziści. Powiedzmy jednak, że to szczegół. Do lektury tekstu gorąco zachęcam. Zainteresowani bronią znajda przystępne wiadomości, które tworzą grunt pod dalsze poszukiwanie wiedzy o broni.

Czy myślicie, że jednak coś się w Polsce zmieniło w ostatnim czasie? Sam nie wiem. Wydaje mi się, że dziennikarze poszukują informacji dotyczących broni palnej. To jest po prostu ciekawe i interesują się tym Polacy wbrew zaklęciom obłąkanych lewaków.

Zachęcam do pisania do mnie o wszelkich w internecie dostrzeżonych newsach o broni. W miarę sił do siedzenia przed komputerem będę starał się zamieszczać je na trybunie. Takie lokalne nawet wiadomości są ciekawe, przykład ostatniej wiadomości o pistolecie znalezionym na śmietniku.