Zastanawiam się na co oni się przygotowują, kupując pół miliona amunicji z pociskami gumowymi?

zbiam.pl: 24 sierpnia Komenda Główna Policji poinformowała o podpisaniu trzech umów na dostawy amunicji dla pododdziałów policji. Umowy zawarto w lipcu z Fabryką Amunicji Myśliwskiej FAM Pionki Sp. z o.o., która dostarczy do policyjnych magazynów 592 tys. sztuk amunicji do strzelb gładkolufowych. 479100 sztuk kupionej amunicji to naboje z pociskami gumowymi Chrabąszcz.

To amunicja, z której Policja planuje strzelać do zwykłych Polaków, no przecież nie do uchodźców, tych przecież nie ma w Polsce. Też nie do bandytów. Po prostu i bez ściemy. Amunicja z pociskiem gumowym służy do strzelania do ludzi, to tłumów, które nie chcą się podporządkować poleceniom policyjnym. To amunicja do rozpędzania gwałtownych zgromadzeń, które nie są zakwalifikowane przez policję jako zgodne z prawem.

Prawie pół miliona naboi, które mogą być wykorzystane do strzelania do Polaków. Zastanawiam się na co oni się przygotowują. Nie wiem, czas pokaże w kogo polska policja będzie strzelała. No przecież nie kupili tak dla samego mania…