Trzech rannych po ataku nożownika w kościele protestanckim w Birgmingham

Kaznodzieja oraz dwaj inni mężczyźni zostali ranny w niedzielę w ataku nożownika w kościele protestanckim w Birgmingham w środkowej Anglii. Nożownik zaatakował kaznodzieję, a dwaj kolejni doznali obrażeń głowy, gdy próbowali powstrzymać napastnika podczas nabożeństwa – podała policja hrabstwa West Midlands.

46-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem usiłowania morderstwa. W chwili zdarzenia w kościele w nabożeństwie brało udział ok. 150 osób. (PAP telegraph.co.uk)


 

Dziadowska Europa jest dziadowska, bo ma dziadowskie kościoły. Od porządnych kościołów się zaczyna siła narodów. W Stanach Zjednoczonych, w Alabamie, gdy jakiś łobuz próbował obrabować budynek kościelny, od razu umożliwiono mu osobiste spotkanie z Bogiem… Tak powinno to przebiegać jak w porządnej protestanckiej Ameryce, a nie “trzech rannych po ataku nożownika”… Nożownik powinien wstydzić się, stojąc osobiście przed Bogiem.

Kościoły są dziadowskie, bo nie nauczają elementarnych i ważnych nauk Biblijnych. Przecież nakaz posiadania broni wynika z polecenie samego Jezusa Chrystusa, które skierował do swoich uczniów. Każdy kto chciałby słuchać nauk zawartych w Biblii, powinien też posłuchać i tej nauki, która zawiera się w słowach:

Ewangeliczny Instytut Biblijny:

35 Następnie zapytał ich: Gdy was posłałem bez sakiewki, bez torby i sandałów, czy czegoś wam zabrakło? Niczego – odpowiedzieli. 36 Teraz jednak – powiedział – kto ma torbę lub sakiewkę, niech je weźmie. Kto nie ma miecza, niech sprzeda płaszcz, a go kupi. 37 Gdyż mówię wam: Musi się na Mnie spełnić proroctwo: I uznano Go za jednego z przestępców. I właśnie spełnia się to, co o Mnie napisano.b 38 Panie – zauważyli – są tu dwa miecze! On na to: Wystarczy.

Gdyby kościoły nauczały czego trzeba i jak trzeba, może Europa nie byłaby dzisiaj taka lewacka.

Oczywiście pisząc kościoły nie mam na myśli niczego co związane z kościołem katolickim, bo ta organizacja uskutecznia, za sprawą swojego lewackiego kierownika, demontaż cywilizacji. Z tego powodu nie można mówić o nim kościół, a tym samym kościół dziadowski to nie jest.