W Lublinie został aresztowany Ahmed S., moim zdaniem niedoszły islamski terrorysta

kurierlubelski.pl: Mający norweskie obywatelstwo Ahmed S. został zatrzymany na w Lublinie przez policyjnych antyterrorystów. W trakcie przesłuchania obcokrajowiec przyznał się do usiłowania zakupu nielegalnej broni, jednak stwierdził, że nie planował żadnych ataków. Ahmed S. studiował w Lublinie medycynę na drugim roku. Śledczym wyjaśnił, że miał na uczelni duże problemy, gdyż nie zdał kilku egzaminów. To miało doprowadzić go do chęci popełnienia samobójstwa. Ahmed S. przekonywał, że chciał kupić broń, aby popełnić samobójstwo.


 

Na instynktach samobójczych to ja się zupełnie nie znam, ale coś mi się wydaje, że jak ktoś chce popełnić samobójstwo, to je popełnia w sposób jaki ma “pod ręką”. Wyobrażam sobie samobójcę, że nie jest poszukiwaczem specjalnego narzędzia, tak aby jego żywot zakończył się z przytupem. Zostawiam to psychiatrom, którzy znają się na meandrach ludzkich defektów. Dla mnie pan Ahmed nie dość, że przygotowywał się do jakiegoś islamskiego zamachu, to jeszcze jest zwyczajnym kłamcą. Ciekawe czy allach pozwala tak kłamać?

Na szczęście w kłamstwa Ahmeda nie uwierzył też sąd i prokurator i Ahmed posiedzi trochę w kryminale. Niech siedzi, ważne aby wykopać go z Polski jak tyko będzie miał z kryminału wyjść. Nie w tym jednak rzecz. Chciałem napisać coś innego, a mianowicie to, że oni już tu są… Wcale nie przesadzam, jak widać po przypadku tego obywatela Norwegii, którego imię brzmi Ahmed. Granice są otwarte, a Ahmed był Norwegiem. Takich Ahmedów, Abdulów i jak ich tam immam każde zwać, cała masa ma obywatelstwa państw wchodzących w skład Unii Europejskiej czy strefy Schengen.

Martwi mnie to, bo coraz gorzej Unia Europejska wygląda. W sposób jawna przepoczwarza się w lewicowy, totalitarny twór. Niestety polskim rządom to nie przeszkadza. My w Unii Europejskiej będziemy dzielnie trwali, będziemy implementowali jej przepisy. Już wkrótce będzie zakaz posiadania przeróżnej broni, magazynków, później zakażą definitywnie posiadania tego co strzela. Unia i tak będzie najważniejsza, wszak my jesteśmy Europejczykami! MSWiA będzie uroczyście nas zapewniało, że jesteśmy bezpieczni. Bezbronni, ale bezpieczni, przecież rząd o nas dzielnie dba!