Islamscy dżihadyści zachęcają do różnych form terroru, na celowniku pociągi, podpalenia lasów, zatrucie żywności

Opierając się na analizie propagandy dżihadystycznej z ostatnich trzech miesięcy, francuska policja wydała we wrześniu poufną notę ostrzegającą przed aktami sabotażu w celu wykolejenia pociągu – ujawnił w sobotę dziennik “Le Parisien”.

“Z racji niedawnych zachęt propagandy dżihadystycznej do zaplanowania wykolejenie pociągu, szczególną uwagę należy skierować na pojawienie się informacji dotyczącej nieuprawnionego wejścia lub próby sabotażu na terenie obiektów związanych z ruchem pociągów” – napisano w siedmiostronicowej nocie dyrekcji generalnej policji, do której dostęp uzyskała redakcja gazety.

Inne nowe sposoby zamachów, do jakich zachęca ostatnio dżihadystyczna propaganda, to podpalenia lasów albo zatrucie żywności. Adeptów dżihadyzmu instruuje się, by ukrywali swoją radykalizację przed “niewiernymi” i w ten sposób zyskiwali ich zaufanie, potrzebne do przeprowadzenia zamachu. Policja zwraca uwagę, że apele te kierowane są do zamachowców, którzy działają jako tzw. samotne wilki, a nie w kilkuosobowych komórkach łatwiejszych do namierzenia przez służby bezpieczeństwa.

Dyrekcja generalna policji podkreśla w nocie, że analiza propagandy wskazuje, że “zagrożenie atakami we Francji pozostaje bardzo wysokie”.

Z dokumentu wynika, że poza siecią kolejową, szczególna czujność ma dotyczyć szkół i uczelni – nie tylko jako celów zamachów, ale jako potencjalne źródło substancji, które dżihadyści mogą ukraść w laboratoriach w celu skonstruowania ładunków wybuchowych.

Wśród celów najbardziej narażonych na ataki wymienia się też atrakcje turystyczne, jakimi są zabytki, zwłaszcza kościelne, które są “symbolem zachodniego sposobu życia”.

Wreszcie, policyjna nota przypomina o zagrożeniu, jakim pozostają zamachy, w których tłum ludzi jest atakowany z użyciem rozpędzonego samochodu. Zalecono, by wypożyczalnie pojazdów sprawdzały tożsamość wszystkich klientów, natychmiast zgłaszały policji każdorazowe niepokojące zachowanie i przypadki kradzieży. (PAP)


Tych zwyrodnialców jest coraz więcej w Europie. Dostają porządne baty na Bliskim Wschodzie ich cel przybyć do Europy i ją podpalić. Wszystko do czego wzywają ich przywódcy, stanie się. Nie można temu zapobiec inaczej niż przez: 1) stworzenie państwa totalitarnego kontrolującego każdy aspekt życia, 2) wywalenie wszystkich nowym mieszkańców Europy do miejsc skąd pochodzącą, 3) umożliwienie cywilnym mieszkańcom Europy dbać o bezpieczeństwo także samodzielnie.

Pierwsze rozwiązanie będzie się stawało. To idea która bardzo odpowiada lewicy.

O drugim rozwiązani nikt nie pomyśli, to nie do pomyślenia w myśl fałszywej tolerancji i nie wiem jak jeszcze nazywają się te ich bzdurne pomysły.

Trzecie rozwiązanie podejmowane jest w Czechach. Moim zdaniem nigdzie więcej nie przejdzie. Lud, elity Europy są strachliwe i głupie, nie są mentalnie zdolni podjąć się realizacji takiego rozwiązania.

Co zostaje? Ciężka sprawa, Europa zgubiona. W Polsce, moim zdaniem potrzebni są ludzie odważni. Prawdziwą odwagę  czerpie się z Biblii. Bez duchowej przemiany Polaków, też prędzej czy później będziemy zgubieni. Jak nie przez wojujący islam to przez chińską nawałę, która jest jeszcze bardziej niebezpieczna moim zdaniem.