Lewacy świętują śmierć zamordowanych w Las Vegas “białych wyborców Trumpa”

Nikczemna reakcja na największą w dziejach masakrę w USA, oczywiście ze strony miłującej pokój lewicy.

Nauczycielka o lewicowych poglądach świętowała  masakrę w Las Vegas, ponieważ wiele ofiar mogło być “białymi wyborcami popierającymi Trumpa”. Nauczycielka i zarazem przeciwna Trumpowi aktywistka na swoim koncie na Twitterze prowadzonym pod nazwą  ‘Ann #TheResistance’ zareagowała w następujący sposób na wiadomość o największej w historii masakrze w Las Vegas “Mnóstwo białych zwolenników Trumpa w Las Vegas na Route 21 słuchających Jason Aldean’a. Módlcie się żeby ofiarami były tylko Trump-syny! #prayforvegas (#módlcie-się-za-vegas).

Użytkowniczka Twittera skasowała wpis i wyczyściła całe swoje konto po tym jak jej wpis zaczął rozprzestrzeniać się lawinowo w mediach społecznościowych.

“To bardzo niepokojące, że ta kobieta jest nauczycielką”, “To tragiczne, że osoba tak chora jak ona uczy w szkole młodzież” – napisał Columbia Bugle, jeden z komentatorów internetowych.

Inny użytkownik Twittera chwalił masakrę pisząc, “Strzelanina na festiwalu muzyki country w Las Vegas?! Wygląda jak zemsta na zwolennikach Trumpa.”

 

“Mam nadzieję, że zginęło ponad 25 zwolenników Trumpa LOL,” napisał kolejny twittujący. Pozostali lewacy nie marnowali czasu na podobne wpisy przechodząc od razu do ataku na posiadaczy broni palnej, nadając swoim wpisom hashtag #GunControlNow (#Kontrola-Broni-Natychmiast), które zdobywały popularność na Twitterze i koncie Piersa Morgana (znanego dziennikarza), kolektywnie znieważając białych Amerykanów.

Przedstawicielka wpływowych mediów – wiceprezes CBS Hayley Geftman-Gold na Facebooku napisała, że „nawet nie współczuje” ofiarom, ponieważ „fani muzyki country to często noszący broń Republikanie”. Geftman-Gold, już była wiceprezes i główna prawniczka CBS, na próżno przepraszała potem za swój „niedopuszczalny post”, w którym „pomniejszyła znaczenie każdego ludzkiego życia”, za „ból, jaki jej słowa sprawiły najbliższym ofiar”.

Nienawiść do tradycji, nienawiść do innych, nienawiść do tego wszystkiego co im nie pasuje – tak wyglądają reakcje lewicowców. Konsekwencja lewicowego wychowania – święto w datę cudzej śmierci. Lewica jest współczująca i rozumiejąca problemy innych, tylko wówczas gdy realizuje swoje cele. Te cele to kontrola nad innymi i zakaz myślenia inaczej.

Nie za bardzo jest jak komentować to zezwierzęcenie. Chyba tylko pozostaje pokiwać z politowaniem głową. Robimy swoje, argumenty tych obłąkanych ludzi mają tylko jedno znaczenie – sianie nienawiści i dążenie do swoich wynaturzonych celów.

Ciągle przypominam, że za tym straszliwym zamachem stoi ten, kto czerpie z niego największe polityczne zyski…