Trump: “tylko jedno zadziała” w stosunkach z Koreą Płn. – prawda, czas skopać komunistom d…

Prezydent USA Donald Trump oświadczył w sobotę, że w stosunkach z Koreą Północną “tylko jedno zadziała”, gdyż rozmowy z reżimem w Pjongjangu poprzednich amerykańskich administracji nie przyniosły rezultatów.

“Prezydenci i ich rządy rozmawiają z Koreą Północną od 25 lat, zawierano porozumienia, płacono wielkie pieniądze” – napisał Trump na Twitterze. – To nie zadziałało, porozumienia były naruszane nim wysechł na nich atrament, czyniono durniów z negocjatorów USA. Przykro mi, lecz tylko jedno zadziała”.

Prezydent nie wyraził się jaśniej, co ma na myśli. Wcześniej – jak przypomina Reuters – Trump zapowiadał, że Stany Zjednoczone zniszczą Koreę Północną, jeśli okaże się to konieczne w celu obrony siebie i swych sojuszników. (PAP)

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przestrzegł w poniedziałek swego amerykańskiego odpowiednika Rexa Tillersona przed ryzykiem prowokowania napięć w związku z Koreą Północną, nazywając to “eskalacją nie do przyjęcia”.

W rozmowie telefonicznej z amerykańskim sekretarzem stanu Ławrow wskazał “na niedopuszczalność eskalacji napięć na Półwyspie Koreańskim, do czego prowadzą amerykańskie przygotowania wojskowe w regionie” – pisze w komunikacie po rozmowie szefów dyplomacji rosyjski MSZ. Zaznacza, że minister Ławrow uznał środki dyplomatyczne za jedyną metodę rozwiązywania kryzysu. (PAP)


 

Tow. Ławrow natychmiast staje w obronie pulchnego harcownika, lubującego się w luksusach, który na gwizdek tow. Putina strzela rakietami gdzie popadnie. Już czas, czas na skopanie dupy na początek Kimowi, a później się zobaczy. Z komunistami USA się nie dogada. Z komunistami nie sposób się dogadać, to łobuzy, kłamcy, dyszący chęcią podboju świata.