TV Republika STARCIE CYWILIZACJI – Polakom odebrali godność, czas by wstali z kolan!

Jak zapowiadałem wystąpiłem w programie TV Republika STARCIE CYWILIZACJI – Polakom odebrali godność, czas by wstali z kolan!

Z mojego występu jestem zadowolony, bo mogłem w spokojnej atmosferze powiedzieć to co uważam za ważne. W całości program oczywiście był bardzo ciekawy, warto rozpowszechniać w internecie. Zapraszam do oglądania, całość programu zawiera się w dwóch odcinkach:

 

 

Bardzo cieszy mnie tytuł programu. Ponad dwa lata temu, gdy zaczynałem prowadzić tego bloga, napisałem kilka słów o sobie i w tym przedstawieniu napisałem: W broni palnej upatruję element sposobu na podniesienie Polaków z kolan. Cieszę się bardzo, że wreszcie ten przekaz wdziera się na salony, ile można czekać…

Broń jest nam niezbędna, to element konieczny do zachowania naszej suwerenności wobec gigantycznych zagrożeń ze strony agresywnej Rosji. Moim zdaniem cała Polska powinna się po manewrach Zapad przestawić na podnoszenie zdolności obronnych społeczeństwa, w skład tych wchodzi powszechna nauka strzelania.

“Każdy żołnierz obywatelem, każdy obywatel żołnierzem”

– jak to mawiał marszałek Piłsudski. To zdanie powinno być dzisiaj ogłaszane z pierwszych stron gazet i telewizorów. O ludziach, którzy tego nie pojmują, a raczej udają niezrozumienie, od dzisiaj myślę, że uczestniczą w wojnie hybrydowej przeciwko Polsce, po stronie śmiertelnie niebezpiecznego wroga. Ewentualnie mogę uznać, że są durniami bez intelektualnych zdolności do poznawania prawdy. Taką prośbę powinni jednak wyartykułować lub może wynikać z ogólnej oceny zachowania.

Na swój własny użytek już nie przyjmuję wyjaśnień, że ktoś ma inne zdanie, różni się z oceną, inaczej to spostrzega. Myślę, że nie mamy czasu na udawanie, że problem jest w odmiennym punkcie widzenia. Moja perspektywa zmieniła się radykalnie po rosyjskich manewrach Zapad. Kto nie wierzy w to co mówię, niech zacznie bardziej interesować się poczynaniami imperialnej Rosji.