Prezydent wolnych ludzi Donald Trump: sprawca zamachu w Nowym Jorku to “zwierzę”

“Zwierzęciem” nazwał prezydent USA Donald Trump sprawcę wtorkowego zamachu w Nowym Jorku. Na konferencji prasowej w środę w Białym Domu poinformował, że weźmie pod uwagę osadzenie go w Guantanamo. Zapowiedział też, że zamierza zakończyć loterię wizową w USA.

Trump określił przeprowadzony na Manhattanie atak terrorystyczny jako “okropny” i poinformował, że poprosi Kongres o zakończenie programu loterii wizowej, który umożliwił sprawcy Sajfullo Sajpowowi wjazd do USA w 2010 roku: “Dziś rozpoczynam proces zakończenia programu wizowego”.

Prezydent skrytykował loterię mówiąc, że umożliwiła ona tak zwaną “migrację łańcuchową” i pozwoliła podejrzanemu o atak na sprowadzenie do USA 23 krewnych, którzy mogą teraz stanowić zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych. Trump dodał także, że weźmie pod uwagę osadzenie Sajpowa w więzieniu dla terrorystów w amerykańskiej bazie wojskowej w Guantanamo na Kubie.

Tymczasem agencja Reutera podała w środę, powołując się na anonimowe źródła w amerykańskiej administracji, że Sajpow kontaktował się z osobą objętą śledztwem FBI w związku z podejrzeniami o prowadzenie działalności związanej z terroryzmem. Więcej szczegółów nie ujawniono. (PAP)


 

Tak mówi człowiek oburzony zezwierzęceniem i bestialstwem islamskiego zbira. Dobrze Trump powiedział. Z każdym dniem coraz bardziej się przekonuję, że Donald Trupm to prezydent każdego wolnego człowieka. Nie te polityczne miernoty, koniunkturaliści, układziarze, tolerancyjni słabeusze, zwyczajni tchórze, wyraziciele ubolewania, stanowczy potępiacze ataków i opłakiwacze ofiar. To oczywiście dotyczy także polityków w Polsce, nie miejmy wątpliwości.

Teraz rozpocznie się atak na prezydenta Trumpa za jego słowa. Kto będzie krytykował, tego trzeba traktować jako mentalnego wspólnika islamistów. Islamski terroryzm rozwija się, bo nie ma odpowiedniej reakcji na to co ci opętani ludzie czynią. Nie inaczej, tu nie ma przypadków.