polskietarcze.pl – podoba mi się ten pomysł!

Wczoraj po południu telefon od kuriera, że paczka do odebrania. Myślę, trzeba jechać odebrać jeszcze w piątek przed świętami, chociaż z początku zupełnie miałem pomysłu co to za przesyłka. Przez cały Koszalin musiałem przeciskać się w przedświątecznym tłoku, szukać kuriera kursującego pomiędzy adresami. Odbieram pakunek – taka długą tubę. Nie zwróciłem uwagi po nocy na adresata, a że zamawiałem kalendarz to pomyślałem, że to właśnie ta przesyłka. Rzuciłem paczkę do samochodu.

Dojechałem do domu. W domu oglądam pakunek, rozcinam i wyciągam z wnętrza takie oto naprawdę porządnie wykonanie na papierze kredowym, cztery wielkie tarcze:

Strasznie się ucieszyłem na ich widok, bo widok wszystkiego co się w Polsce rozwija, a jest związane ze strzelectwem cieszy mnie niezmiernie. Polski pomysł – polskietarcze.pl – który wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu gwałtownie rozwijającemu się strzelectwu w Polsce, jest czymś co wywołuje u mnie naprawdę dobry nastrój. Zawsze będę się starał o takich pomysłach pisać.

Wraz z tarczami krótka informacja o idei stworzenia tarcz:

Na stronie sprzedawcy tarcz polskietarcze.pl kilka zdań zachęty, które pod obejrzeniu tego co otrzymałem, uznaję za naprawdę zachęcające:

Tworząc nasze tarcze nie uznajemy kompromisów, stawiamy na jakość, łączymy tradycyjne sprawdzone wzory z unikalnymi rozwiązaniami usprawniającymi metodykę treningów. Opracowując nowe projekty korzystamy z wieloletnich doświadczeń najlepszych strzelców i instruktorów. Sukcesywnie będziemy uzupełniać naszą ofertę wprowadzając nowe wzory, uwzględniające najnowsze światowe trendy i badania. Nasze tarcze nie tylko uatrakcyjnią twój trening ale stawiając przed tobą nowe wyzwania sprawią, że pobyt na strzelnicy będzie większą frajdą niż kiedykolwiek wcześniej !

 

Niewiele się zastanawiając poprosiłem, aby mój klub strzelecki KKS Kaliber zamówił wszystkiego po trochu. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że od tego czy tarcza jest ciekawe w istotnym zakresie zależy atrakcyjność pobytu na strzelnicy. Może jakimś wielkim ekspertem od strzelania nie jestem, a raczej wyrażam zdanie amatora, który lubi ciekawie czas spędzić na strzelnicy. Takich strzelców jest ogromna większość, co by mogło znaczyć, że te tarcze są specjalnie dla nas.

Mam tylko jedną propozycję dla producenta. Może by tak do każdej tarczy znalazł się na stronie opis ćwiczeń strzeleckich.