Zainteresowanych strzelectwem i posiadaniem broni palnej w Koszalinie i okolicach zapraszam na strzelnicę pneumatyczną KKS “Kaliber” w Koszalinie

Koszaliński Klub Strzelecki “Kaliber”, który jest organizacją pożytku publicznego, otworzył strzelnicę pneumatyczną. Przez kilka miesięcy szukaliśmy odpowiedniej lokalizacji, później było oczekiwanie na zwolnienie lokalu. Gdy lokal został przekazany klubowi do dyspozycji została urządzona elegancka strzelnica pneumatyczna.

Strzelnica znajduje się w Koszalinie przy ul. Franciszkańskiej 24, wejście z lewej strony budynku po schodach w dół.

Strzelnica posiada 6 stanowisk strzeleckich. Są to stanowiska wyposażone w transportery do tarcz.

Mamy klubową broń – pistolety i karabiny pneumatyczne wyczynowe oraz dla użytkowników rekreacyjnych.

Strzelnica posiada także dwa pomieszczenia klubowe. Rodzie, którzy zdecydują się przyprowadzić swoje dzieci na naukę strzelania, będą mieli gdzie spędzić wolny czas.

Strzelnica już funkcjonuje. Jest to też miejsce cotygodniowych spotkań członków i chętnych do wstąpienia do KKS “Kaliber”. Klub Kaliber posiada licencję PZSS i jest stowarzyszeniem strzeleckim w rozumieniu przepisów ustawy o broni i amunicji. Przynależność w naszym klubie daje możliwości ubiegania się o pozwolenie na broń palną w celu sportowym.

Członków klubu, zainteresowanych wstąpieniem do klubu, zainteresowanych uzyskaniem pozwoleń na broń, zainteresowanych naszą działalnością zapraszam w każdy czwartek od godziny 18,30 na spotkania klubowe.

Przeznaczyliśmy na cel zorganizowania strzelnicy pieniądze, które klub otrzymał z 1% podatku, a nawet znaczenie więcej. W zeszłym roku z tego tytułu otrzymaliśmy ponad 5000 zł. Jestem przekonany, że widać, iż wasze pieniądze zostały dobrze wydane.

Gdyby ktoś zdecydował na dalsze wspieranie strzelectwa w Polsce, zachęcam do przekazania na ten cel swojego 1% podatku. Pieniądze mogą trafić do KKS “Kaliber”, a my wydamy je na nowe karabiny, pistolety aby młodzi Polacy uczyli się strzelać.

Koszaliński Klub Strzelecki “Kaliber” KRS 0000313437. Dalsze szczegółowe informacje o klubie na stronie www.kkskaliber.pl.