Broń w Internecie – zaczynam tworzyć bazę internetowych informacji

Postanowiłem zrobić zakładkę na blogu Broń w Internecie. Moim zamierzeniem jest wstawianie tam krótkich informacji poświęconym portalom, wydawnictwom, stronom, blogom, stronom klubów, może będzie miejsce dla sklepów. Ogólnie ma to być zakładka w której będą zamieszczane informacje o wszystkim miejscach w polskim internecie, które  poświęcone są broni palnej.

Facebook cenzuruje, a komunikacja i wymiana informacji o tym gdzie szukać czegoś co związane z bronią palną, jest nam potrzebna. Baza wiedzy, może tak należałoby nazwać tą zakładkę.

Wstawiać tam będę krótkie informacje, raczej jako drogowskazy, zajawki, czy odesłania. Intencją jest stworzenia takiego zbioru wiedzy, która pozwoli poszukiwać w sieci miejsc ciekawych i poświęconych broni palnej.

Gdyby ktoś prowadził taką stronę i chciał aby wstawił o niej informację, proszę wysłać do mnie wiadomość z opisem i jakimś zdjęciem. Gdyby było tak, że informacja kogoś dotycząca znajdzie się w tej zakładce, a chciałby coś podać, uzupełnić, dopisać, proszę pisać do minie śmiało.

W zakładce będzie wyszukiwarka pozwalająca na szukanie po tagach. Zaczynamy, mam nadzieję, że to się powiedzie.