Złe mity na temat karabinka Grot w praktycznych testach powoli znikają

Praktyczna rozwałka mitów na temat karabinka Grot. Internet wie wszystko, ale też internet przyjmie każdą bzdurę. Dzisiaj świetny program o mitach, które  pojawiają o karabinku Grot w internecie. Mity zostały sprawdzone i przetestowane.

 

Mit pierwszy:

Fatalne manipulatory, które utrudniają posługiwanie się tą bronią.

  • można poprawić ale są OK

 

Mit drugi:

Grot się bardzo szybko przegrzewa.

  • kompletna lipa, nie przegrzewa się, miał najlepszy wynik spośród testowanych karabinków

 

Mit trzeci:

Grot jest za ciężki.

  • wprawdzie prawie najcięższy z testowanych karabinków, ale różnica nieodczuwalna

 

Mit czwarty:

Za twardy spust.

  • kwestia przyzwyczajenia, w niczym to nie przeszkadza, reset bardzo dobry

 

Grot generalnie na tle testowanych egzemplarzy broni wypada bardzo dobrze. W testach konkurował nie z byle kim, ale ze światowej klasy karabinkami.

Program w całości:

 

Idea programu bardzo mi się spodobała. Teraz tylko czekać aż karabinek Grot trafi w ręce cywilnych posiadaczy i w niech dłuższych testach zostanie sprawdzony. Pierwszy kwartał 2018 roku powoli zbliża się do połowy, a w tym kwartale roku miała być wiadomość o dostępności karabinka Grot dla posiadaczy cywilnych. Czekamy…

Jakkolwiek program fajny, ale taki program, a właściwie pewna zajawka nie jest ostatecznym argumentem dla oceny niezawodności karabinka. Dzień na strzelnicy oczywiście pokazuje pewien obraz, może nawet wzbudzający entuzjazm, ale nie jest to obraz stabilny, oparty o użytkowanie w najróżniejszych warunkach.