Survival Force Expo na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

W dniach 9-11 lutego, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się nowe w ofercie targów wydarzenie – Survival Force Expo. Jest ono dedykowane wszystkim pasjonatom sztuki przetrwania, militariów, knifeamking’u oraz biegów przeszkodowych
i survivalowych, zarówno tym biznesowym jak i indywidualnym. Targi survivalu i militariów SFE wejdą w skład doskonale znanego w całej Polsce bloku wydarzeń Targów 5 Pasji, które w ubiegłym roku odwiedziło ponad 42 tys. osób.

Piątek 9 lutego to dzień biznesowy. Przyciąga on uwagę głównie profesjonalistów, wśród których pojawiają się m.in. przedstawiciele sklepów ze sprzętem surivavlowym, outdoorowym, airsoftowym czy militarnym, właściciele strzelnic i firm eventowych, trenerzy taktyki zielonej, knifemakerzy, wyspecjalizowani bushcrafterzy, a także branżowe media. Tego dnia odbędzie się także uroczyste odsłonięcie samolotu wielozadaniowego F16 na Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pozostałe dwa dni – 10-11 lutego – najchętniej odwiedzają indywidualni pasjonaci i to nie tylko ze względu na atrakcyjną ofertę sprzętu, usług i produktów survivalowo-militarnych, ale też atrakcyjny program pełny prelekcji, pokazów i wystaw.

Skoro są targi tego rodzaju to oznacza, że zainteresowanie tematem rośnie. Można powiedzieć, że to szeroko związane z tematem militarnym i dostępu do broni palnej przez praworządnych Polaków. Tak oceniam zjawisko i cieszę się, że tak się dzieje w Polsce.

Moja radość jest tylko przyćmiewana tym, że już wkrótce PiS przystąpi do ostatecznej likwidacji tej dziedziny życia społecznego w Polsce w celu podporządkowania Polski lewicowym antywartościom europejskim. Lewicowe oszołomstwa prezesa PiS wskazują, że będzie to atak bardzo intensywny. Pisząc o lewicowych oszołomstwach prezesa PiS mam na myśli jego walkę z hodowcami zwierząt futerkowych oraz jeszcze delikatne, ale już widoczne zwalczanie PZŁ (Polskiego Związku Łowieckiego).