Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojona kobieta obroniła się przed złoczyńcą, który włamał się do jej domu

Koniec kwietnia 2018 roku, hrabstwo Greenville w Karolinie Południowej w USA. Kobieta wraca w piątek do domu po odwiezieniu dwójki dzieci do szkoły i czuje zapach męskich perfum. To wzbudza jej niepokój, wraca zatem do samochodu gdzie ma schowany pistolet i bierze go, wchodząc ponownie do domu. Kobieta podejrzewa, że ktoś wszedł do jej domu. Gdy otworzyła szafę w swojej sypialni, okazało się, że jest tam napastnik. Kobieta strzela, napastnik zostaje trafiony. Kobieta ucieka z domu wzywając na pomoc policję. Przybyli policjanci znaleźli martwego napastnika w sypialni.

Zastrzelonym mężczyzną okazał się 34-letni Quentin Ramon Oliver, który wcześniej nękał kobietę, groził jej i jej dzieciom. Kobieta miała pozwolenie na noszenie broni. Biuro szeryfa bada sprawę.

(źródło charlotteobserver.com)


To kolejny pouczający odcinek z cyklu broń ratuje życie. Pouczający, bo pokazuje, że warto kobiecie zainteresować się posiadaniem broni. Co by było gdyby pani z wiadomości była bezbronna. Co by ją czekało po odkryciu napastnika w domu? Same straszne rzeczy. Zapewniam, że nie miałaby czasu wykonać telefonu na policję.

Lubię takie odcinki, w których słabsza z reguły kobieta przy pomocy broni broni się przed napastnikiem. To bardzo pouczające i bardzo bym chciał, aby te odcinki trafiały od jak największej ilości Polaków. To jednak wyłącznie od was zależy. Aby wpisy z cyklu broń ratuje życie miały duży zasięg, musicie wykonać pracę w internecie. Praca oczywiście dobrowolna, dla chętnych, dla tych, którzy uznają, że warto zainteresować Polaków posiadaniem broni.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Ta strona istnieje dzięki zaangażowaniu tych, którzy finansują jej działanie. Wspieranie tego co robię jest wówczas, gdy opiera się nie o słowa, a o czyny.

Karabin Mauser 98 perski – na sprzedaż

Polskie noże w polskim sklepie czyli polishcustomknives.pl