Prezydent Trump będzie przemawiał na konferencji Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki w Dallas

Prezydent Donald J. Trump oraz wiceprezydent Mike Pence wystąpią 4 maja 2018 roku na corocznej konferencji National Rifle Association (Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki) w Dallas. Ta wielka impreza rozpoczęła się w czwartek. Weźmie w niej udział około 80 000 uczestników – liderów NRA – wspierających amerykańską wolność i prawo do broni. 

National Rifle Association’s Annual Meeting w Dallas to także impreza wystawiennicza. Będzie tam ośmiuset wystawców przedstawiając najnowsze osiągnięcia w dziedzinie broni palnej. W trakcie corocznej konferencji będzie wiele seminariów na temat przepisów dotyczących broni palnej, ukrytego noszenia broni. Dla miłośników historii odbędzie się seminarium na temat broni palnej używanej podczas wojny wietnamskiej.

Konferencja poświęcona jest nie tylko broni palnej, a może przede wszystkim to spotkanie zwolenników amerykańskich wolności konstytucyjnych w tym Drugiej Poprawki. Po masowym mordzie w Parkland na Florydzie rozpoczęła się ofensywa lewicy dążącej do ograniczeń praw obywatelskich. Lewica wykorzystuje kolejną tragedię, aby forsować swój ideologiczny plan ograniczenia możliwości posiadania broni palnej. Amerykańska lewica deklaruje zamiar uchylenia Drugiej Poprawki do konstytucji USA. To będzie zapewne tematem przewodnim w tegorocznym spotkaniu liderów NRA tym bardziej, że rok 2018 jest rokiem wyborów cząstkowych do Kongresu.

Wyobraźcie sobie jak bardzo cenią urzędujący prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki prawo do posiadania broni! Wyobraźcie sobie jak bardzo to prawo skupia w sobie wolność osobistą i obywatelską! To mogą dostrzec ludzie o otwartym umyśle, ale w żaden sposób nie dostrzegą tego ludzie zakażeni socjalizmem czyli obecni polscy politycy.

Polskie noże w polskim sklepie czyli polishcustomknives.pl